TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Dat laat de omroep weten in een statement.
De omroep heeft besloten mee te werken aan het onafhankelijke onderzoek van de EBU. "Met de nodige kanttekeningen", schrijven ze. "AVROTROS is van mening dat er een breder, diepgravend en echt onafhankelijk onderzoek nodig is om structurele problemen te adresseren."
"Niet alleen de werkwijze van de organisatie in Malmö en de EBU, maar ook de onafhankelijke rol en het mandaat van de Reference Group (het comité van afgevaardigde deelnemende landen), de regels/procedures en beroepsmogelijkheden bij klachten en de toegenomen druk op de artiesten en delegaties in aanloop naar en tijdens het Songfestival zouden onderwerp van onderzoek moeten zijn door een erkend en onafhankelijk onderzoeksbureau."
Over de toekomst van Nederland en het Songfestival schrijft de AVROTROS: "Tot het moment dat AVROTROS vertrouwen heeft dat structurele aanpassingen genomen worden om de artiesten en hun muzikale boodschap weer centraal te stellen, houden we deelname aan het Songfestival in beraad."
De TV van gisteren: Kijkers vol lof over Nationale viering Amsterdam 750 jaar
07:00GTST Spoilers - maandag 3 t/m donderdag 6 november 2025
06:47Vanavond op TV: Nederland kiest: Het debat, Watson, Jason Bourne
19:54Bekijk alle pakken van The Masked Singer 2025
19:02SBS6 past programmering aan voor extra nieuwsuitzendingen rond zaak Marco Borsato