TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Ondanks alle ophef liet de raad van toezicht van WNL gisteren weten achter het besluit te staan om hem terug te laten keren, wat wederom veel kritiek opleverde. Toch lijkt de raad van toezicht nu terug te krabbelen, want Huisjes keert voorlopig nog niet terug bij de omroep. Dat heeft de voorzitter van de raad van toezicht, Loek Hermans, dinsdag laten weten in een interne mail aan medewerkers. Dat meldt het AD.
Bert Huisjes werd door (oud-)-medewerkers beschuldigd van een onveilige werksfeer en het creëren van een angstcultuur binnen WNL. Naar aanleiding van deze beschuldigingen werd een extern onderzoek naar hem gestart. Op basis van dit onderzoek heeft de raad van toezicht besloten dat Huisjes als bestuurder mag terugkomen. Echter lijkt dat nu nog niet helemaal definitief.
In de interne mail van de raad van toezicht van vandaag staat het volgende: ''Wij willen eerst dat de gesprekken (tussen medewerkers en Huisjes) in rust en zorgvuldigheid gevoerd worden. Voor ons ligt de uitkomst daarvan niet vast. Eerst daarna zal de RvT nadere beslissingen nemen.''
Deze mededeling kan opnieuw rekenen op onbegrip van medewerkers, die maandag nog een mail ontvingen met de aankondiging dat Huisjes, ondanks alle kritiek, definitief zou terugkeren. De e-mail die vandaag is verstuurd, was bedoeld om een 'verkeerd beeld' te voorkomen.
Vanavond staat er een absolute kraker op het programma van het WK voetbal 2026. Portugal en Spanje treffen elkaar in de achtste finales, terwijl later in de nacht ook gastland Verenigde Staten weer in actie komt tegen België.
Video: Oud-deelnemers B&B Vol Liefde reageren op de nieuwe kandidaten
09:16Schema kwartfinales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
08:49Dit programma vervangt Huizenruilers op RTL 4
08:48Boer Zoekt Vrouw-boer John (38) overleden bij ernstig verkeersongeval
08:23De TV van gisteren: Kijkers missen sfeer in De Avondetappe vanuit Huizen