TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Daarnaast geldt voor de man, Harry W., een proeftijd van drie jaar.
Uit het vonnis blijkt dat de rechter de strafeis van het Openbaar Ministerie te stevig vond. Het OM wilde begin oktober nog vier jaar cel waarvan één jaar voorwaardelijk.
Harry W. stond terecht voor poging tot afpersing, opzettelijke wederrechtelijke vrijheidsberoving en poging tot doodslag omdat hij Muijs met een spijkerpistool te lijf is gegaan. De rechter achtte poging tot doodslag niet bewezen, waardoor de straf ook lager uitviel.
Daarnaast deed de rechter ook uitspraak in de zaak die was aangespannen tegen Harry W.'s vriendin Madelon L. Zij was betrokken bij het incident en kreeg 80 uur taakstraf omdat ze had verzuimd hulp in te schakelen.
Na afloop liet de advocaat van Bas Muijs, meester Petra Breukink, weten dat de acteur hoopt de gijzeling en mishandeling nu achter zich te kunnen laten. Mogelijk is dat nog niet het geval: het OM overweegt in hoger beroep te gaan.
Onderweg naar Morgen-icoon Frits Jansma overleden: 'Iedereen is echt aangedaan'
12:24MAFS terugkijken: Kyle vindt zichzelf geen leuk persoon
11:50Flikken Gent weer vanaf de allereerste aflevering te zien op de Nederlandse televisie
11:27Video: Nyssa en Joshlyn krijgen hartverscheurend nieuws in De Bondgenoten
11:04Alles over de Gouden Televizier-Ring 2026