TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Daarnaast geldt voor de man, Harry W., een proeftijd van drie jaar.
Uit het vonnis blijkt dat de rechter de strafeis van het Openbaar Ministerie te stevig vond. Het OM wilde begin oktober nog vier jaar cel waarvan één jaar voorwaardelijk.
Harry W. stond terecht voor poging tot afpersing, opzettelijke wederrechtelijke vrijheidsberoving en poging tot doodslag omdat hij Muijs met een spijkerpistool te lijf is gegaan. De rechter achtte poging tot doodslag niet bewezen, waardoor de straf ook lager uitviel.
Daarnaast deed de rechter ook uitspraak in de zaak die was aangespannen tegen Harry W.'s vriendin Madelon L. Zij was betrokken bij het incident en kreeg 80 uur taakstraf omdat ze had verzuimd hulp in te schakelen.
Na afloop liet de advocaat van Bas Muijs, meester Petra Breukink, weten dat de acteur hoopt de gijzeling en mishandeling nu achter zich te kunnen laten. Mogelijk is dat nog niet het geval: het OM overweegt in hoger beroep te gaan.
Partnerbijdrage
Een simpele opdracht, een tikkende klok en vijf comedians die er ieder hun eigen draai aan geven. In het nieuwe RTL4-programma Taskmaster leidt Arjen Lubach de hilarische chaos in goede banen.
De TV van gisteren: De Bauers domineren primetime op eerste vrijdag van nieuw tv-seizoen
08:26Estavana Polman onthult bij Vandaag inside geslacht van haar tweede kindje: 'Maar alleen als jullie lief zijn'
06:47Vanavond op TV: The Sommerdahl murders, Make up your mind, Paul Blart: Mall Cop
16:40Jacobien uit Daar Gaan Ze Weer doet een boekje open na breuk met Arjen
15:46Dit zijn alle gasten die in het nieuwe seizoen van Dit Was Het Nieuws aanschuiven