TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Daarnaast geldt voor de man, Harry W., een proeftijd van drie jaar.
Uit het vonnis blijkt dat de rechter de strafeis van het Openbaar Ministerie te stevig vond. Het OM wilde begin oktober nog vier jaar cel waarvan één jaar voorwaardelijk.
Harry W. stond terecht voor poging tot afpersing, opzettelijke wederrechtelijke vrijheidsberoving en poging tot doodslag omdat hij Muijs met een spijkerpistool te lijf is gegaan. De rechter achtte poging tot doodslag niet bewezen, waardoor de straf ook lager uitviel.
Daarnaast deed de rechter ook uitspraak in de zaak die was aangespannen tegen Harry W.'s vriendin Madelon L. Zij was betrokken bij het incident en kreeg 80 uur taakstraf omdat ze had verzuimd hulp in te schakelen.
Na afloop liet de advocaat van Bas Muijs, meester Petra Breukink, weten dat de acteur hoopt de gijzeling en mishandeling nu achter zich te kunnen laten. Mogelijk is dat nog niet het geval: het OM overweegt in hoger beroep te gaan.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Backstage: bijzondere opnames van Flikken Maastricht in televisiestudio (video)
16:21NET5 lanceert een nieuw realityprogramma: Wil je met me bouwen?
16:16De 5 beste programma's om deze week te streamen
15:56Edson da Graça steekt loftrompet over Nicolette Kluijver
15:47Actrice Ortál Vriend staat stil bij haar laatste draaidag van Flikken Rotterdam