TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Daarnaast geldt voor de man, Harry W., een proeftijd van drie jaar.
Uit het vonnis blijkt dat de rechter de strafeis van het Openbaar Ministerie te stevig vond. Het OM wilde begin oktober nog vier jaar cel waarvan één jaar voorwaardelijk.
Harry W. stond terecht voor poging tot afpersing, opzettelijke wederrechtelijke vrijheidsberoving en poging tot doodslag omdat hij Muijs met een spijkerpistool te lijf is gegaan. De rechter achtte poging tot doodslag niet bewezen, waardoor de straf ook lager uitviel.
Daarnaast deed de rechter ook uitspraak in de zaak die was aangespannen tegen Harry W.'s vriendin Madelon L. Zij was betrokken bij het incident en kreeg 80 uur taakstraf omdat ze had verzuimd hulp in te schakelen.
Na afloop liet de advocaat van Bas Muijs, meester Petra Breukink, weten dat de acteur hoopt de gijzeling en mishandeling nu achter zich te kunnen laten. Mogelijk is dat nog niet het geval: het OM overweegt in hoger beroep te gaan.
Wanneer is Winter Vol Liefde weer op televisie te zien?
08:56De Kerststal van Nederland krijgt dit jaar een vervolg
08:35De TV van gisteren: Nog geen flitsende start voor dramaserie Zussen
06:47Vanavond op TV: Sander en de kloof, Code van Coppens, The Old Way
17:40Roxy en Robert uit De Bondgenoten zetten punt achter relatie