TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Gordon wilde Evert Santegoeds voor de rechter slepen, omdat hij degene was die privégesprekken over zijn relatie met ex Gavin Rozario publiceerde. De zanger liet weten dat hij vindt dat er geen rekening is gehouden met zijn privacy en dat hij door hem publiekelijk vernederd en openbaar belachelijk is gemaakt.
Het Openbaar Ministerie heeft laten wete dat de aangifte geseponeerd is. Dat heeft mede te maken met het feit dat Evert een journalist is. Een journalist 'moet te allen tijde kritisch en onafhankelijk kunnen zijn'. Daarnaast weegt mee dat Gordon zelf ook details over zijn relatie met de buitenwereld heeft gedeeld. ''Het is dus geen privédomein meer, maar gaat over een publieke zaak. Dan geldt de vrijheid van meningsuiting'', concludeert het OM.
Verder vindt het OM dat voor het overgrote deel vaststaat dat Evert geen uitingen van smaad en laster heeft gedaan. ''Voor zover het wel concreet is geworden, valt het onder de vrijheid van meningsuiting'', aldus het OM.
Santegoeds liet eerder al weten dat hij zich niet zo druk maakte om de aangifte van Gordon. ''Justitie is lekker bezig. Ik had er wel enigszins vertrouwen in dat justitie zich hiervoor niet zou laten lenen. Hij doet maar'', zegt Evert tegen Santegoeds nu duidelijk is dat de aangifte van tafel is.
Op deze datum start het nieuwe seizoen van Het Familiediner
10:14Video: De eerste beelden van The Winner Takes It All zijn verschenen
09:51In deze nieuwe spelshow maakt Soy Kroon binnenkort ook zijn opwachting
09:25Oeps: SBS6 blundert en zet uitslag De Bondgenoten te vroeg online
08:53De TV van gisteren: Kijkers reageren behoorlijk wisselend op De Kerststal van Nederland