TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Thomas van Luyn is verantwoordelijk voor het presenteren van de Top 2000 quiz. In zowel de Top 2000 a gogo als de Top 2000 quiz blijft popkenner Leo Blokhuis het vaste gezicht. Dat heeft omroep NTR bevestigd.
De nieuwe presentator van het populaire muziekprogramma Top 2000 a gogo is Diederik Ebbinge. Ebbinge is bekend van programma's als De Luizenmoeder en Promenade. Ook neemt hij de presentatie van Kiespijn op zich, een verkiezingsquiz waarin hij de (zwevende) kiezer op een satirische wijze langs de afgronden van het politieke landschap loodst.
Hij neemt het stokje over van Herman van der Zandt, die de presentatie van het muziekprogramma in 2022 voor zijn rekening nam. Daarvoor werd het programma jarenlang gepresenteerd door Matthijs van Nieuwkerk, maar hij trok zich terug nadat hij beschuldigd werd van grensoverschrijdend gedrag bij De Wereld Draait Door. Diederik vindt de nieuwe presentatieklus een grote eer. ''Mijn popmuziekkennis loopt ongeveer tot medio jaren 90, maar gelukkig heb ik de piepjonge Leo Blokhuis aan mijn zijde'', laat hij ervoer uit.
Top 2000 a gogo brengt reportages over liedjes uit de lijst, onthullende videoclips en gevarieerde gasten die herinneringen delen. De lijst van 2000 nummers wordt samengesteld door de luisteraars van de zender. Het muziekprogramma is vanaf Tweede Kerstdag tot oudejaarsavond dagelijks rond 19.00 uur te zien op NPO 1.
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Samenvatting Nederland - Japan WK voetbal 2026 (zonder spoilers)
08:08De TV van gisteren: 'Het is maar goed dat Johan Derksen geen zoon heeft'
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Huizenruilers, Jurassic Park
10:36Terugkijken: bekijk de hoogtepunten van Brazilië - Marokko (video)
09:55Hélène Hendriks sneert naar RTL Tonight: 'Compilatie van hoogtepunten...' (video)