TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Thomas van Luyn is verantwoordelijk voor het presenteren van de Top 2000 quiz. In zowel de Top 2000 a gogo als de Top 2000 quiz blijft popkenner Leo Blokhuis het vaste gezicht. Dat heeft omroep NTR bevestigd.
De nieuwe presentator van het populaire muziekprogramma Top 2000 a gogo is Diederik Ebbinge. Ebbinge is bekend van programma's als De Luizenmoeder en Promenade. Ook neemt hij de presentatie van Kiespijn op zich, een verkiezingsquiz waarin hij de (zwevende) kiezer op een satirische wijze langs de afgronden van het politieke landschap loodst.
Hij neemt het stokje over van Herman van der Zandt, die de presentatie van het muziekprogramma in 2022 voor zijn rekening nam. Daarvoor werd het programma jarenlang gepresenteerd door Matthijs van Nieuwkerk, maar hij trok zich terug nadat hij beschuldigd werd van grensoverschrijdend gedrag bij De Wereld Draait Door. Diederik vindt de nieuwe presentatieklus een grote eer. ''Mijn popmuziekkennis loopt ongeveer tot medio jaren 90, maar gelukkig heb ik de piepjonge Leo Blokhuis aan mijn zijde'', laat hij ervoer uit.
Top 2000 a gogo brengt reportages over liedjes uit de lijst, onthullende videoclips en gevarieerde gasten die herinneringen delen. De lijst van 2000 nummers wordt samengesteld door de luisteraars van de zender. Het muziekprogramma is vanaf Tweede Kerstdag tot oudejaarsavond dagelijks rond 19.00 uur te zien op NPO 1.
Partnerbijdrage
Marlijn Weerdenburg droomt van deelname aan dit tv-programma: 'Ik zou ja roepen'
09:20Garbi krijgt steun van Love Island VIPS-kijkers na pijnlijke reactie van Renan op onthulling
08:34De TV van gisteren: Gordon krijgt opeens lof van Vandaag Inside-kijkers
06:47Vanavond op TV: Meisjes van de Goede Herder, Boerderij Van Dorst, Glass
21:33Familie Schouten geeft update na Ik Vertrek: 'Als we dit vooraf hadden geweten...'