TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Dat heeft RTL bekendgemaakt.
In het programma, gepresenteerd door Chantal Janzen, mag de kandidaat kiezen tegen hoeveel Champions hij het op wil nemen. En dus is het aantal weer aangevuld naar vijf. Wetenschapsjournalist en presentatrice Anna Gimbrère en quizkanon en cabaretier Andries Tunru vullen het team weer aan tot vijf. Voor het eerst is er ook publiek aanwezig.
In de eerste aflevering zijn het zes BN’ers die het opnemen tegen de vijf Champions waarin ze strijden voor een goed doel. Kluun, Anniek Pheifer, Dwight van van de Vijver, Evelien de Bruijn, Domien Verschuuren en Jan Joost van Gangelen gaan de uitdaging aan.
Op 10 maart start een nieuw seizoen van Beat the Champions en het is vanaf dat moment iedere zondag om 20:00 uur te zien op RTL4.
Geraldine Kemper deelt haar tv-tips: 'Ik heb abonnementen op zowat alle streamingdiensten'
09:46Keren Tamara Elbaz en Maria Tailor terug in The Real Housewives of Amsterdam?
08:07Welk programma vervangt Undercover in Nederland op SBS6?
07:48De TV van gisteren: Bijna 700.000 kijkers zien Sandra ‘nee’ zeggen in Married at First Sight
22:03Veel kritiek, maar óók begrip voor Sandra onder RTL 4-kijkers van MAFS: 'Groot gelijk'