TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Dat heeft RTL bekendgemaakt.
In het programma, gepresenteerd door Chantal Janzen, mag de kandidaat kiezen tegen hoeveel Champions hij het op wil nemen. En dus is het aantal weer aangevuld naar vijf. Wetenschapsjournalist en presentatrice Anna Gimbrère en quizkanon en cabaretier Andries Tunru vullen het team weer aan tot vijf. Voor het eerst is er ook publiek aanwezig.
In de eerste aflevering zijn het zes BN’ers die het opnemen tegen de vijf Champions waarin ze strijden voor een goed doel. Kluun, Anniek Pheifer, Dwight van van de Vijver, Evelien de Bruijn, Domien Verschuuren en Jan Joost van Gangelen gaan de uitdaging aan.
Op 10 maart start een nieuw seizoen van Beat the Champions en het is vanaf dat moment iedere zondag om 20:00 uur te zien op RTL4.
De TV van gisteren: Flikken Maastricht duikt met afscheid van Floris Wolfs onder de miljoen
06:47Vanavond op TV: Wie is de Mol?, Najib Amhali: 30 jaar on stage, The Naked Gun 2 1/2: The Smell of Fear
18:53Maandag in emotionele aflevering Kopen Zonder Kijken: 'Ik wil niet verhuizen, maar het moet wel'
16:02Valerio Zeno doet open sollicitatie voor Het Perfecte Plaatje
14:26'Cabaretière Martine Sandifort krijgt een eigen documentaire bij de NPO'