TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Dat heeft RTL bekendgemaakt.
In het programma, gepresenteerd door Chantal Janzen, mag de kandidaat kiezen tegen hoeveel Champions hij het op wil nemen. En dus is het aantal weer aangevuld naar vijf. Wetenschapsjournalist en presentatrice Anna Gimbrère en quizkanon en cabaretier Andries Tunru vullen het team weer aan tot vijf. Voor het eerst is er ook publiek aanwezig.
In de eerste aflevering zijn het zes BN’ers die het opnemen tegen de vijf Champions waarin ze strijden voor een goed doel. Kluun, Anniek Pheifer, Dwight van van de Vijver, Evelien de Bruijn, Domien Verschuuren en Jan Joost van Gangelen gaan de uitdaging aan.
Op 10 maart start een nieuw seizoen van Beat the Champions en het is vanaf dat moment iedere zondag om 20:00 uur te zien op RTL4.
Vanavond op TV: Harrie Jekkers: In mijn liedjes kan ik wonen, Oh, wat een jaar!, The Dictator
20:11Adriaan van Toor reageert op overlijden Hans Beijer (83): 'Toegewijde, fijne collega'
14:38Got Talent deelt eerste beelden en die zitten bomvol spektakel
14:12Jiry legt onverwacht vertrek bij B&B Vol Liefde-Iris uit: 'Er zat geen liefde in'
13:27Humberto Tan met lege handen voor aanvang van nieuw tv-seizoen