TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Dat heeft RTL bekendgemaakt.
In het programma, gepresenteerd door Chantal Janzen, mag de kandidaat kiezen tegen hoeveel Champions hij het op wil nemen. En dus is het aantal weer aangevuld naar vijf. Wetenschapsjournalist en presentatrice Anna Gimbrère en quizkanon en cabaretier Andries Tunru vullen het team weer aan tot vijf. Voor het eerst is er ook publiek aanwezig.
In de eerste aflevering zijn het zes BN’ers die het opnemen tegen de vijf Champions waarin ze strijden voor een goed doel. Kluun, Anniek Pheifer, Dwight van van de Vijver, Evelien de Bruijn, Domien Verschuuren en Jan Joost van Gangelen gaan de uitdaging aan.
Op 10 maart start een nieuw seizoen van Beat the Champions en het is vanaf dat moment iedere zondag om 20:00 uur te zien op RTL4.
Deze BN'ers gaan de strijd aan in AVROTROS Triviant
12:16B&B Vol Liefde-Fred afgemaakt op sociale media: 'Onbeholpen boer'
10:34Marlijn Weerdenburg: 'Dit ga ik in We Zijn er Bijna! anders doen dan Martine'
09:43Opvallend: Máxima in populariteit voorbijgestreefd door ander gezinslid
09:14Shownieuws: dit speelt er rondom realityster Luca T. en zijn moeder