TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Dat heeft RTL bekendgemaakt.
In het programma, gepresenteerd door Chantal Janzen, mag de kandidaat kiezen tegen hoeveel Champions hij het op wil nemen. En dus is het aantal weer aangevuld naar vijf. Wetenschapsjournalist en presentatrice Anna Gimbrère en quizkanon en cabaretier Andries Tunru vullen het team weer aan tot vijf. Voor het eerst is er ook publiek aanwezig.
In de eerste aflevering zijn het zes BN’ers die het opnemen tegen de vijf Champions waarin ze strijden voor een goed doel. Kluun, Anniek Pheifer, Dwight van van de Vijver, Evelien de Bruijn, Domien Verschuuren en Jan Joost van Gangelen gaan de uitdaging aan.
Op 10 maart start een nieuw seizoen van Beat the Champions en het is vanaf dat moment iedere zondag om 20:00 uur te zien op RTL4.
Twee Europese toplanden staan vanavond tegenover elkaar in de kwartfinales van het WK voetbal. Spanje en België beschikken allebei over een selectie vol sterren, waardoor alle ingrediënten aanwezig zijn voor een boeiende krachtmeting.
De TV van gisteren: ruim 2,2 miljoen kijkers zien WK-avontuur voor Marokko eindigen
09:06Schema halve finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden en uitslagen
06:47Vanavond op TV: WK voetbal: Spanje - België , Richard Groenendijk: Voor Iedereen Beter, Demolition Man
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
21:40Mysterieuze aankondiging: Everon Jackson Hooi komt met groot nieuws na zomercliffhanger