TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Zet dinsdag 13 februari maar in je agenda, want vanaf dan is het programma op NPO 3 te zien.
We Gaan Er Allemaal Aan is het debuut van Valerio Zeno als presentator bij PowNed. In het programma voert Valerio luchtige gesprekken over serieuze bedreigingen. Iedere week ontdekken kijkers in de documentaireserie nieuwe aspecten waar mensen zich eigenlijk op de lange termijn zorgen over zouden moeten maken.
Want welke invloed heeft de toegenomen nucleaire dreiging door de oorlog tussen Rusland en Oekraïne op ons? En gaat artificial intelligence betekenen dat het einde van de mensheid eraan zit te komen? Of wordt klimaatverandering misschien wel de reden dat we uitsterven? Samen met wetenschappers, analisten en Maarten van Rossem gaat Valerio op onderzoek uit om het mogelijke verloop van deze rampscenario's te achterhalen.
We hoeven niet lang meer te wachten voordat Valerio Zeno met zijn nieuwe programma op de buis verschijnt. De eerste aflevering van We Gaan er Allemaal Aan is op dinsdag 13 februari om 21.27 uur te zien op NPO 3.
Partnerbijdrage
WK-reclame Jumbo: Rob Kemps van Links naar Rechts richting het WK Voetbal
12:25Oos Kesbeke doet een onthulling over zijn naam: ‘Ik heet eigenlijk…’
11:55WK-reclame Albert Heijn: Samuel Welten en het Nederlands Elftal zijn 'Allemaal Oranje'
11:48Nick deelt leuke update over liefdesleven na Married at First Sight
11:12Horace Cohen over mogelijk tweede seizoen Kees Flodder: 'Fingers crossed'