TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Zet dinsdag 13 februari maar in je agenda, want vanaf dan is het programma op NPO 3 te zien.
We Gaan Er Allemaal Aan is het debuut van Valerio Zeno als presentator bij PowNed. In het programma voert Valerio luchtige gesprekken over serieuze bedreigingen. Iedere week ontdekken kijkers in de documentaireserie nieuwe aspecten waar mensen zich eigenlijk op de lange termijn zorgen over zouden moeten maken.
Want welke invloed heeft de toegenomen nucleaire dreiging door de oorlog tussen Rusland en Oekraïne op ons? En gaat artificial intelligence betekenen dat het einde van de mensheid eraan zit te komen? Of wordt klimaatverandering misschien wel de reden dat we uitsterven? Samen met wetenschappers, analisten en Maarten van Rossem gaat Valerio op onderzoek uit om het mogelijke verloop van deze rampscenario's te achterhalen.
We hoeven niet lang meer te wachten voordat Valerio Zeno met zijn nieuwe programma op de buis verschijnt. De eerste aflevering van We Gaan er Allemaal Aan is op dinsdag 13 februari om 21.27 uur te zien op NPO 3.
De TV van gisteren: spectaculaire ontknoping Wie is de Mol? en hoge kijkcijfers The Tribute
06:47Vanavond op TV: Glasland, Expeditie Robinson, Mean Girls
00:01Advent dag 21 | Win een Heel Holland Bakt-outfit voor in de keuken
20:32Dit zijn de Mol, de winnaar en de verliezer van Wie Is de Mol? 2025
11:38Nieuw seizoen Lieve Gordon en Andy op komst: 'Wij gaan door'