TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Zet dinsdag 13 februari maar in je agenda, want vanaf dan is het programma op NPO 3 te zien.
We Gaan Er Allemaal Aan is het debuut van Valerio Zeno als presentator bij PowNed. In het programma voert Valerio luchtige gesprekken over serieuze bedreigingen. Iedere week ontdekken kijkers in de documentaireserie nieuwe aspecten waar mensen zich eigenlijk op de lange termijn zorgen over zouden moeten maken.
Want welke invloed heeft de toegenomen nucleaire dreiging door de oorlog tussen Rusland en Oekraïne op ons? En gaat artificial intelligence betekenen dat het einde van de mensheid eraan zit te komen? Of wordt klimaatverandering misschien wel de reden dat we uitsterven? Samen met wetenschappers, analisten en Maarten van Rossem gaat Valerio op onderzoek uit om het mogelijke verloop van deze rampscenario's te achterhalen.
We hoeven niet lang meer te wachten voordat Valerio Zeno met zijn nieuwe programma op de buis verschijnt. De eerste aflevering van We Gaan er Allemaal Aan is op dinsdag 13 februari om 21.27 uur te zien op NPO 3.
De knock-outfase van het WK voetbal gaat van start met Zuid-Afrika - Canada. Het is voor het eerst dat een WK een zestiende finale kent, waardoor deze wedstrijd meteen een historische primeur is. De aftrap is om 21.00 uur in het Los Angeles Stadium.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
12:47Zus van Victor Vlam openhartig in Mischa en de Mannen die het Beter Weten: 'Heel erg van geschrokken'
11:52Hier kun je de duetten uit de halve finale van Stars on Stage terugkijken
11:05WK-optreden Orgel Joke alléén als Oranje wint van Marokko: 'Hoop dat niet alles voor niks is geweest'
10:20De TV van gisteren: halve finale Stars on Stage bezorgt kijkers zelfs in tropische hitte kippenvel