TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Zet dinsdag 13 februari maar in je agenda, want vanaf dan is het programma op NPO 3 te zien.
We Gaan Er Allemaal Aan is het debuut van Valerio Zeno als presentator bij PowNed. In het programma voert Valerio luchtige gesprekken over serieuze bedreigingen. Iedere week ontdekken kijkers in de documentaireserie nieuwe aspecten waar mensen zich eigenlijk op de lange termijn zorgen over zouden moeten maken.
Want welke invloed heeft de toegenomen nucleaire dreiging door de oorlog tussen Rusland en Oekraïne op ons? En gaat artificial intelligence betekenen dat het einde van de mensheid eraan zit te komen? Of wordt klimaatverandering misschien wel de reden dat we uitsterven? Samen met wetenschappers, analisten en Maarten van Rossem gaat Valerio op onderzoek uit om het mogelijke verloop van deze rampscenario's te achterhalen.
We hoeven niet lang meer te wachten voordat Valerio Zeno met zijn nieuwe programma op de buis verschijnt. De eerste aflevering van We Gaan er Allemaal Aan is op dinsdag 13 februari om 21.27 uur te zien op NPO 3.
Hendrik Jan Bökkers uit Woeste Grond duikt op in Ranking the Stars
12:05Kijkers genieten van enorme plottwist in Vals Spel: 'Geweldig'
10:57Ruben Nicolai legt het nog een keer uit: 'Zo werkt Pandora'
10:29Familie Bakhcha uit Een Huis Vol gaat op reis: 'Eindelijk uit Nederland'
09:45Dit programma vervangt Een Huis Vol op NPO1