TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Een woordvoerder van BNNVARA laat aan Nu.nl weten dat de naam van de regisseur niet bekend is gemaakt omdat “de regisseur geen publiek persoon is en de andere drie zijn dat wel.”
Onafhankelijk van elkaar hebben zo’n vijftien mensen zich bij het programma van Tim Hofman gemeld over de betreffende persoon en vertelden dat hij onder meer opmerkingen van seksuele aard heeft gemaakt en ongewenst handtastelijk is geweest. In de uitzending van BOOS wordt duidelijk dat zowel kandidaten als medewerkers van The voice of Holland deze verklaring hebben afgelegd.
De regisseur liet schriftelijk via zijn advocaat weten dat hij zich niet herkent in het geschetste beeld en dat hij de beschuldigingen "ten stelligste" ontkent.
Volgens Nu.nl komt een woordvoerder van BNNVARA hopelijk in de week van 31 januari met een update.
EO komt met nieuwe serie over verdwenen vissersschepen
11:40Kopen Zonder Kijken terugkijken? 'Dit is het latte frappuccino-huis van Jazz en Soraya'
11:40Terugkijken: Roxeanne Hazes geeft alvast een voorproefje van The Passion 2026
11:24Sneak peek: Mercedes en Thomas staan lijnrecht tegenover elkaar in finale De Bondgenoten
11:02AVROTROS komt met een eenmalige special van Maestro