TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Khalid Kasem en Sophie Hilbrand nemen vanaf maandag 21 maart het stokje weer over van Margriet van der Linden, die de afgelopen maanden de actualiteiten besprak in M.
Khalid Kasem en Sophie Hilbrand sprongen vorig jaar augustus als wisselende presentatoren voor het eerst in het gat dat Renze Klamer en Fidan Ekiz achterlieten toen ze plotseling moesten stoppen met De Vooravond, omdat het programma 'enige urgentie' zou missen.
Het bleek misschien een iets te groot gat om te vullen. De kritieken voor Sophie en Khalid waren namelijk niet mals. Zo vielen kijkers over Sophie heen vanwege haar beheersing van de Engelse taal tijdens het interview met de Italiaanse Songfestival-winnaar Måneskin. Ook Khalid, die zonder presentatie-ervaring aan de show begon, moest het soms ontgelden.
Toch kozen de twee geen eieren voor hun geld en keren ze dus nu alsnog terug voor een tweede seizoen.
Khalid & Sophie is vanaf 21 maart om 19:00 uur weer te zien op NPO1.
Kijkers geraakt door emotioneel eerbetoon aan Cees Geel in Flikken Rotterdam
15:37Nieuw seizoen Boer Zoekt Vrouw krijgt kick-off
13:52Dit programma vervangt Een Buitengewoon Gesprek op NPO1
12:40Marjolein en Dylan flirten erop los in De Bondgenoten: 'Doe geen shirt aan'
12:24Wolter Kroes vertelt wat we van zijn reallifesoap De Kroesjes kunnen verwachten