TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Khalid Kasem en Sophie Hilbrand nemen vanaf maandag 21 maart het stokje weer over van Margriet van der Linden, die de afgelopen maanden de actualiteiten besprak in M.
Khalid Kasem en Sophie Hilbrand sprongen vorig jaar augustus als wisselende presentatoren voor het eerst in het gat dat Renze Klamer en Fidan Ekiz achterlieten toen ze plotseling moesten stoppen met De Vooravond, omdat het programma 'enige urgentie' zou missen.
Het bleek misschien een iets te groot gat om te vullen. De kritieken voor Sophie en Khalid waren namelijk niet mals. Zo vielen kijkers over Sophie heen vanwege haar beheersing van de Engelse taal tijdens het interview met de Italiaanse Songfestival-winnaar Måneskin. Ook Khalid, die zonder presentatie-ervaring aan de show begon, moest het soms ontgelden.
Toch kozen de twee geen eieren voor hun geld en keren ze dus nu alsnog terug voor een tweede seizoen.
Khalid & Sophie is vanaf 21 maart om 19:00 uur weer te zien op NPO1.
Frans Bauer bindt op hilarische wijze de strijd tegen de kilo's aan: 'Hij lijkt net Robocop!'
07:35Montana Meiland (32) stopt met woonwinkel: ’Ze werd er gek van’
06:47Vanavond op TV: Roosen & Borst, Make up your mind, Ghost Rider
19:11Deze BN'ers doen mee aan de nieuwe RTL 4-spelshow Nederlands Domste
16:02Diederik Jekel en vrouw Eline verwachten tweede kind: 'We delen ons geluk met veel dankbaarheid'