TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Khalid Kasem en Sophie Hilbrand nemen vanaf maandag 21 maart het stokje weer over van Margriet van der Linden, die de afgelopen maanden de actualiteiten besprak in M.
Khalid Kasem en Sophie Hilbrand sprongen vorig jaar augustus als wisselende presentatoren voor het eerst in het gat dat Renze Klamer en Fidan Ekiz achterlieten toen ze plotseling moesten stoppen met De Vooravond, omdat het programma 'enige urgentie' zou missen.
Het bleek misschien een iets te groot gat om te vullen. De kritieken voor Sophie en Khalid waren namelijk niet mals. Zo vielen kijkers over Sophie heen vanwege haar beheersing van de Engelse taal tijdens het interview met de Italiaanse Songfestival-winnaar Måneskin. Ook Khalid, die zonder presentatie-ervaring aan de show begon, moest het soms ontgelden.
Toch kozen de twee geen eieren voor hun geld en keren ze dus nu alsnog terug voor een tweede seizoen.
Khalid & Sophie is vanaf 21 maart om 19:00 uur weer te zien op NPO1.
Partnerbijdrage
Dit zijn de finalisten van Make Up Your Mind 2026
12:05Alles over de Gouden Televizier-Ring 2026
11:39Scrooge Live keert terug en strijkt neer in deze plaats
10:38Emotionele televisieavond door overlijden Paulien Cornelisse
09:24De TV van gisteren: Sjorleone verovert de harten van de kijkers van Race across the World