TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Khalid Kasem en Sophie Hilbrand nemen vanaf maandag 21 maart het stokje weer over van Margriet van der Linden, die de afgelopen maanden de actualiteiten besprak in M.
Khalid Kasem en Sophie Hilbrand sprongen vorig jaar augustus als wisselende presentatoren voor het eerst in het gat dat Renze Klamer en Fidan Ekiz achterlieten toen ze plotseling moesten stoppen met De Vooravond, omdat het programma 'enige urgentie' zou missen.
Het bleek misschien een iets te groot gat om te vullen. De kritieken voor Sophie en Khalid waren namelijk niet mals. Zo vielen kijkers over Sophie heen vanwege haar beheersing van de Engelse taal tijdens het interview met de Italiaanse Songfestival-winnaar Måneskin. Ook Khalid, die zonder presentatie-ervaring aan de show begon, moest het soms ontgelden.
Toch kozen de twee geen eieren voor hun geld en keren ze dus nu alsnog terug voor een tweede seizoen.
Khalid & Sophie is vanaf 21 maart om 19:00 uur weer te zien op NPO1.
Carrie op Vrijdag is deze week korter: dit is de reden
12:23Mariska Bauer onthult: 'Eigenlijk heb ik al een kleinkind'
12:00Deze programma's starten allemaal op maandag 23 februari 2026
11:04Jan Boskamp geeft gezondheidsupdate: 'Ik was net een dood vogeltje'
10:00Marianne Timmer blikt terug op haar Olympische carrière: 'Híerdoor was ik echt aangeslagen'