TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Khalid Kasem en Sophie Hilbrand nemen vanaf maandag 21 maart het stokje weer over van Margriet van der Linden, die de afgelopen maanden de actualiteiten besprak in M.
Khalid Kasem en Sophie Hilbrand sprongen vorig jaar augustus als wisselende presentatoren voor het eerst in het gat dat Renze Klamer en Fidan Ekiz achterlieten toen ze plotseling moesten stoppen met De Vooravond, omdat het programma 'enige urgentie' zou missen.
Het bleek misschien een iets te groot gat om te vullen. De kritieken voor Sophie en Khalid waren namelijk niet mals. Zo vielen kijkers over Sophie heen vanwege haar beheersing van de Engelse taal tijdens het interview met de Italiaanse Songfestival-winnaar Måneskin. Ook Khalid, die zonder presentatie-ervaring aan de show begon, moest het soms ontgelden.
Toch kozen de twee geen eieren voor hun geld en keren ze dus nu alsnog terug voor een tweede seizoen.
Khalid & Sophie is vanaf 21 maart om 19:00 uur weer te zien op NPO1.
De TV van gisteren: finale Heel Holland Bakt Elke Dag en halve finale The Voice of Holland maken de tongen los
21:45Dit zijn de eerste twee finalisten van The Voice of Holland
15:45Makers van Flikken Maastricht verrassen fans met enorme plottwist
15:03Jade Kops op 19-jarige leeftijd overleden aan kanker
14:55Terwijl seizoen 12 nog moet starten, krijgt The Voice Kids al groen licht voor nog een seizoen