TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
En we weten ook wanneer die op de buis zou moeten verschijnen.
Lees ook: Tom Egbers na jaar weer aan de slag voor de NOS
Als er één presentator is die we al een tijd niet op de beeldbuis hebben gezien, is het Tom Egbers wel. En dat heeft een duidelijke reden. De presentator stond een jaar lang op non-actief vanwege de ontstane onrust bij NOS Sport.
Aangezien Tom graag weer aan de slag wilde, stond hij eerder dit jaar nog voor de rechtbank. Zo bereikten Egbers en de NOS uiteindelijk een akkoord waarbij hij mocht terugkeren op televisie, onder de voorwaarde dat hij zich zou richten op verhalende programma’s met afstand tot de dagelijkse sportactualiteit.
In zijn nieuwe programma, dat Tom's Sportverhalen gaat heten, gaat hij op zoek naar de mooiste sportverhalen. Hij reist hiervoor af naar diverse plekken in Engeland: van Evertons heilige grond in Liverpool, de geboortegrond van de piepjonge darter Luke Littler, de kostschool Eton voor een polowedstrijd, United of Manchester tot Port Talbot. Op die laatste plek hebben voetballers en supporters te maken met de massaontslagen bij een staalfabriek.
Tom Egbers wil met deze reeks vooral duidelijk maken dat sport meer is dan wat wedstrijduitslagen. "Het draait om bittere tranen en puur geluk, om knokken tot je erbij neervalt in de opspattende modder en omhooggetrokken worden door je tegenstander", zo valt te lezen op de website van de NPO.
Tom's Sportverhalen telt voor nu drie afleveringen en wordt uitgezonden op 5, 12 en 19 december om 20:55 uur bij de NOS op NPO 2.
Vanaf deze datum is Watch Your Back met Soy Kroon te zien op NPO Start
10:51Slecht nieuws stapelt zich op voor Alex uit Over Mijn Lijk
10:02VIPS racen van de helling in Te Land, Ter Zee en in de Lucht Winterspecial
10:00Kees Prins zei vooral 'ja' tegen het tweede seizoen van BuZa vanwege het geld
09:46Muziek, herinneringen en emoties: Als IK het zing met Carrie ten Napel start binnenkort