TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Het tweede seizoen start op 3 januari op SBS6.
Gordon neemt in Down The Road een groep mensen met het syndroom van Down mee op reis. Parachutespringen, ziplinen, helpen bij de boer en een nachtje helemaal zelfstandig logeren op Texel. Dit kwam allemaal al voorbij in het eerste seizoen van het van oorsprong Vlaamse format en ook dit seizoen lijken de reizigers hun eigen grenzen continu te verleggen.
Het programma zal ongetwijfeld meer kijkers trekken dan De Kookklunzen wat ook recent te zien was met Gordon als presentator. Het eerste seizoen van Down The Road was goed voor een gemiddelde van 700.000 kijkers.
Down The Road is vanaf 3 januari te zien om 20:30 uur op SBS6.
De groepsfase van het WK voetbal zit erop na vandaag op. Met onder anderen Engeland, Portugal en wereldkampioen Argentinië in actie belooft het een spannende slotdag te worden, waarop de laatste tickets voor de knock-outfase worden verdeeld.
Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:33Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
23:51De Oranjezomer: Thomas van Groningen kreeg pikante vraag op vakantie (video)
14:30Komt er een tweede seizoen van Huizenruilers?
13:13Wanneer is de finale van Het Perfecte Plaatje op Reis 2026 te zien?