TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Het tweede seizoen start op 3 januari op SBS6.
Gordon neemt in Down The Road een groep mensen met het syndroom van Down mee op reis. Parachutespringen, ziplinen, helpen bij de boer en een nachtje helemaal zelfstandig logeren op Texel. Dit kwam allemaal al voorbij in het eerste seizoen van het van oorsprong Vlaamse format en ook dit seizoen lijken de reizigers hun eigen grenzen continu te verleggen.
Het programma zal ongetwijfeld meer kijkers trekken dan De Kookklunzen wat ook recent te zien was met Gordon als presentator. Het eerste seizoen van Down The Road was goed voor een gemiddelde van 700.000 kijkers.
Down The Road is vanaf 3 januari te zien om 20:30 uur op SBS6.
We moesten er een jaar geduld voor hebben, maar nu kunnen we dan eindelijk genieten van de nieuwe reeks Haantjes op Netflix.
De streamingtip van de week: Haantjes seizoen 2 op Netflix
10:10Mischa Blok portretteert vier bekende opiniemakers in nieuw AVROTROS-programma
10:00Dit zijn de favoriete liedjes van Cornald Maas tijdens het Eurovisie Songfestival 2026
09:55Johan Derksen snapt niets van uitslag The Voice of Holland: ‘Sanne stak er met kop en schouders bovenuit’ (video)
09:29Tommie Christiaan ontmoet zijn oude drugsdealer in EO-programma Hel of Hotel