TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
In de studio zien we Pieter Jan Hagens. Maaike Schoon en Twan Huys maakten reportages voor de uitzending.
Vanuit de studio in Amsterdam wordt er door Hagens gesproken met gasten uit de journalistiek en politiek. Vraagstukken die aan bod komen zijn: Hoe doe je aan waarheidsvinding in een oorlog? Hoe check je feiten en bronnen? Hoe stel je je teweer tegen de Russische desinformatiecampagnes? En welke rol speelt de politiek hierin?
Maaike Schoon ging op bezoek bij de Russische journalisten van TV Rain, een onafhankelijke Russische televisiezender die inmiddels is verplaatst naar Nederland. De onafhankelijke journalistiek in Rusland bestaat sinds het uitbreken van de oorlog namelijk niet meer. Verschillende journalisten zijn het land uit gevlucht. Onder meer in Amsterdam is een groep journalisten van Russische afkomst in ballingschap aan het kijken hoe ze toch hun journalistieke werk kunnen voortzetten.
Twan Huys ging in gesprek met journalisten uit Oekraïne. Hij bespreekt met hen hoe zij te werk gaan in een land dat in oorlog is.
Buitenhof: over de oorlog en het vrije woord is op donderdag 23 februari om 22.20 uur te zien op NPO2.
Kritiek op coaches en ‘verouderd format’: dit klopt er niet aan de Battles van The voice
10:11VI kritisch op Angela de Jong na commentaar op Jake Paul en Jutta Leerdam: 'Laat gaan!'
10:00I've Got the Music in Me blijkt op Johnny de Mols lijf geschreven: 'Als jongetje was ik al met muziek bezig'
06:47Vanavond op TV: Wie is de Mol?, I've got the music in me, Scouts Guide to the Zombie Apocalypse
06:00Het langverwachte tweede seizoen van Máxima is nu te streamen op Videoland