TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Maandag kwam nog het nieuws dat Rogier alleen wilde scheiden als hij 10.000 euro per maand zou krijgen van Frank, maar blijkbaar heeft de jongste van het stel die eis laten varen. De heren waren 17 lang met elkaar getrouwd en maakten het zeer succesvolle programma Paleis voor een Prikkie voor SBS waarmee ze uitgroeiden tot publiekslievelingen.
Na hun overstap naar RTL ging het mis. Frank vroeg een scheiding aan en het lucratieve contract van het flamboyante duo werd eind vorig jaar ontbonden. Gescheiden waren de heren net iets minder geloofwaardig dan als stel. Bovendien gingen de interieurstylisten voortdurend rollebollend over straat. De samenwerking met RTL werd ook ontbonden en nu moeten de mannen een nieuwe inkomstenbron zien aan te boren.
In 2019 maakten Frank & Rogier nog kans op een Talent Award. Dat talent lijkt nu voorgoed verloren te zijn gegaan voor televisie. Het kan verkeren. Frank laat aan RTL Boulevard weten dat hij nu weer lekker gaat 'flirten met de hele wereld'.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
De Bauers, een Nieuwe Fase van start op NPO1, dit is wanneer
09:34Van Onschatbare Waarde is vanaf deze dag terug op tv
09:10Waar en wanneer zie je het SKS Skûtsjesilen 2026 op tv?
08:42Ik Geloof in Mij-ster Rutger van Barneveld breekt vijf jaar na serie eindelijk door met zomerhit
08:10De TV van gisteren: Amerikafilmpjes Raymond Mens bejubeld door de kijker