TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Maandag kwam nog het nieuws dat Rogier alleen wilde scheiden als hij 10.000 euro per maand zou krijgen van Frank, maar blijkbaar heeft de jongste van het stel die eis laten varen. De heren waren 17 lang met elkaar getrouwd en maakten het zeer succesvolle programma Paleis voor een Prikkie voor SBS waarmee ze uitgroeiden tot publiekslievelingen.
Na hun overstap naar RTL ging het mis. Frank vroeg een scheiding aan en het lucratieve contract van het flamboyante duo werd eind vorig jaar ontbonden. Gescheiden waren de heren net iets minder geloofwaardig dan als stel. Bovendien gingen de interieurstylisten voortdurend rollebollend over straat. De samenwerking met RTL werd ook ontbonden en nu moeten de mannen een nieuwe inkomstenbron zien aan te boren.
In 2019 maakten Frank & Rogier nog kans op een Talent Award. Dat talent lijkt nu voorgoed verloren te zijn gegaan voor televisie. Het kan verkeren. Frank laat aan RTL Boulevard weten dat hij nu weer lekker gaat 'flirten met de hele wereld'.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Mats uit De Bachelorette op 28-jarige leeftijd overleden
09:54Wilfred Genee raakt gevoelige snaar bij Johan Derksen: 'Jij bepaalt niet waar ik over praat'
09:07Hart van Nederland-presentatrice Nikki Herr bevallen van tweeling
08:51De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers blijven wakker voor Oranje
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, King Arthur