TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Maandag 22 april dient een civiele rechtszaak tegen Sywert en zijn compagnons. Daarin eisen de Staat en de stichting Hulptroepen de 29 miljoen euro terug die de drie verdiend hebben met de mondkapjesdeal. Daarom was het opmerkelijk dat Van Lienden in Op1 vertelde dat hij al lang geleden heeft aangeboden al het verdiende geld terug te geven. Maar daar gingen de Staat en de stichting niet mee akkoord.
De verguisde zakenman vertelde ook dat hij geen geld heeft om zichzelf tijdens de rechtszaak te verdedigen omdat de Staat beslag heeft gelegd op zijn huis, auto en bankrekening. Sywert en zijn gezin leven van het salaris dat zijn vrouw verdient en zelf zegt hij niet aan de bak te kunnen komen. Alle potentiële werkgevers willen eerst zien hoe de rechtszaak afloopt.
Bovendien vertelde Sywert overal dat hij 'om niet' handelde omdat hij een geheimhoudingsplicht had van de overheid. De meningen van de kijkers over de zaak waren verdeeld. Veel mensen vinden Sywert nog steeds een gewetenloze oplichter, anderen zouden het prima vinden om de boel te laten rusten als hij het geld heeft terugbetaald.
Die act van die gast!
O gunst ik kan me niet verdedigen.
Och hemeltjelief ik heb geen recht op een advocaat. O jongens toch niemand heeft opgelet toen ik achter de schermen precies het tegenovergestelde zei van wat ik voor de camera beweerde.
Niet te doen. #Op1 #Sywert — Denkjewel (@Denkjewel) April 16, 2024
Een geheimhoudingsafspraak is geen vrijbrief om het beeld te schetsen dat er geen winstoogmerk was. #Sywert #op1 — Advocaat Briedé (@briedecassese) April 16, 2024
Overigens lijkt mij de zaak #Sywert vrij eenvoudig op te lossen. Geld terug en streep eronder. Hem laten bungelen vind ik ook niet chique. — Advocaat Briedé (@briedecassese) April 17, 2024
“Ik heb iedereen een rad voor ogen gedraaid en besef nu hoe stom dat is geweest. Sorry. Ik bied mijn oprechte excuses aan”
Was ook best een goede tekst geweest #sywert — Jaap Friso (@JaapFriso) April 16, 2024
Ik vind dat #Sywert hier heel helder uitlegt dat je megarisico's loopt bij zulke grote projecten. Ja, en als je die risico's hebt vermeden dat het dubbeltje dan de goede kant oprolt en flink wat geld overhoudt. Klinkt als een prima zakenman die net zo goed had kunnen verliezen. — Harry (@InDeWereld123) April 16, 2024
Ik weet zeker dat hij in de schoonmaaksector makkelijk een baantje kan vinden tegen het minimum loon. Maar dat zal wel te min zijn. #Sywert — wilfred janssen (@wilfredjansse13) April 17, 2024
Partnerbijdrage
De Premier League dendert door en dit weekend wacht er een mooi affiche in Londen. Arsenal en Chelsea treffen elkaar, maar er valt nog veel meer te zien. De wedstrijden zijn live te volgen op Viaplay.
Er is een MAFS-baby onderweg: Hinke en Giovanni verwachten eerste kindje
19:51Martijn Krabbé over zijn werk nu reizen niet meer gaat: 'Hier zit ik veel liever'
15:22De Top 2000 Quiz gaat op de schop en Merel Westrik mag het presenteren
13:45Raven van Dorst is vanaf deze datum weer wekelijks te zien met Boerderij Van Dorst
13:16De 5 beste programma's om deze week te streamen