TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
De Vlaamse omroep VRT heeft bevestigd dat Waes thuis is. "We gaan even tijd nemen om te focussen op zijn fysiek en mentaal herstel", zegt directeur Liesbet Vrieleman.
"We gaan voorlopig geen programma’s meer van Tom programmeren maar in de toekomst zeker wel. We willen zien hoe we deze misstap kunnen omzetten in iets positief".
Waes reed op vrijdagnacht 29 november in de Kennedytunnel in Antwerpen met zijn groene vintage Porsche uit 1977 tegen een pijlwagen aan. Daarbij liep hij levensgevaarlijke verwondingen op. Een paar dagen later liet de Vlaming weten dat hij een glaasje te veel op had gehad en dat hij daar veel spijt van heeft. "Onbegrijpelijk. Dat had ik nooit mogen doen, daar bestaat geen enkele twijfel over."
Waes liet ook al weten dat hij de komende maanden niets meer van zich laat horen tot hij weer 'mentaal en fysiek voldoende kracht' heeft.
Dit zijn alle voormalige winnaars van The Voice of Holland
11:55Pijnlijk: Chess vertelt in De Bondgenoten over haar nogal korte avontuurtje met Thomas
10:32Dit is de startdatum van het derde seizoen van Schiphol Airport
10:28Winter Vol Liefde-kijker richt pijlen op Klaas: 'Man zonder ruggegraat'
09:34Johan Derksen doet suggestie voor vervanger van Jack van Gelder in SBS-talkshows