TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
De uitslag van zijn halfjaarlijkse MRI-scan is goed. ''De tumor gedraagt zich rustig en is op dit moment niet gegroeid.''
Omdat de tumor goed in de gaten gehouden moet worden, moet Roy zich elk half jaar melden voor een scan. Deze keer kon Annick er niet bij zijn vanwege griep. Maar op dit moment kan het stel hun geluk niet op. ''We hebben weer een half jaar rust, wat kun je al blij zijn met een half jaar, hè?'' En het koppel houdt van het leven en geniet van elke minuut samen met hun kleintje Scott. Het goede nieuws wordt voor nu gevierd met taart.
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Livestream: Nederlanders zoeken tijdens extreme hitte verkoeling aan zee
12:16Zoveel geld houd je over als je 100.000 euro bij De Bondgenoten wint
11:46Mike uit B&B Vol Liefde deelt heuglijk nieuws over vriendin: 'Ik denk dat ze de ware is'
11:22Jelka van Houten laat van zich horen na meltdown in Het Perfecte Plaatje op Reis
10:00Dit kijkt Dag & Nacht-acteur Guy Clemens: 'Ik heb alle seizoenen van deze serie achter elkaar gebinged'