TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
In Goede Tijden, Slechte Tijden vertolkte Heinke de rol van Helen Helmink.
Heinke studeerde af aan de toneelacademie in Maastricht en was betrokken bij meerdere toneelgezelschappen. Het grote publiek maakte echter kennis met haar op de televisie. In 1969 dook ze bijvoorbeeld op in de serie Floris, waarvoor heel Nederland in die tijd thuis bleef.
Ook in Soldaat van Oranje en Dagboek van een Herdershond was Heinke te zien. Een van haar grootste rollen was die van Helen Helmink in Goede Tijden, Slechte Tijden. Heinke speelde de rol van 1992 tot 1998, totdat haar personage naar Canada emigreerde.
Meer recent speelde ze kleinere rollen, in onder andere Gooische Vrouwen (2006) en Flikken Maastricht (2022). Haar laatste rol was in de film Casa Coco (2022), met onder andere Richard Groenendijk, Gerard Cox en Joke Bruijs. Het overlijden van Bruni Heinke werd woensdag bekendgemaakt door haar naasten. 'De laatste scène is gespeeld. Ze heeft haar eigen einde geschreven,' meldt de familie. Heinke overleed, na een ziekbed, aan de gevolgen van kanker. Komend weekend vindt de uitvaart van Heinke in besloten kring plaats.
Bekijk hieronder een fragment van Goede Tijden, Zomer Tijden, waarin Froukje de Both terugblikt met Bruni Heinke op haar tijd bij Goede Tijden, Slechte Tijden:
Vanavond op TV: Zoals het komt: 100 dagen in de gehandicaptenzorg, Ewout:, The Dark Knight Rises
19:39Familie Meiland ook dit jaar te zien met een kerstspecial
15:18Tsjechië doet niet mee aan het Songfestival maar om een andere reden dan je denkt
13:56Dit is waarom er op 8 oktober geen aflevering van De Slimste Mens te zien is
11:38Schema en uitslagen PDC WK Darts 2027