TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
In gesprek met Aran Bade van RTL Boulevard vertellen ze hoe ze nu kerst beleven samen.
"Het is de eerste romantische kerst sinds een jaar of vier voor mij", vertelt Hans aan Aran. Ook het vertrek van Petra naar Frankrijk komt nog even ter sprake. "Ik heb heel veel tranen gelaten. Het was heel emotioneel, heel heftig", vertelt ze, maar spijt is er niet.
Petra vertelt dat ze alle kerstlampjes meegenomen heeft van thuis (Nederland red.) dus dat het buiten de B&B net een sprookje is. "Een vriend van mij kwam laatst en die zei: Zo, je kunt wel zien dat er een vrouw in het huis is."
Voor Petra was de kerst altijd een beladen periode omdat haar ouders er niet meer zijn. "Dit is wel een heel mooi nieuw begin. En dat het net rond kerst is, dat is wel heel leuk", vertelt ze. "Ik heb kerst altijd met vrienden gedaan en nu is het natuurlijk nog leuker nu Petra er is", vertelt Hans nog.
En de plannen voor het nieuwe jaar? Hans roept meteen: een baby. Petra lacht: "Ze weten hoe oud we zijn hè." Wel serieus is de reactie van een veulen of een puppy. Een soort van gezinsuitbreiding staat dus nog wel op de planning. Maar vooralsnog rinkelen er geen wedding bells en gaat het stel eerst nog op vakantie naar Porto vertelt Aran Bade.
De 5 beste programma's om deze week te streamen
11:58Rutger van Barneveld zou wel een eigen realityserie willen
10:38Op deze datum start het derde seizoen van Single Bells
09:10De TV van gisteren: kijkers hopen vurig op nieuw seizoen van Zussen na slotaflevering met open einde
06:47Vanavond op TV: Bij ons op de Wallen, Code van Coppens, Trap