TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
In gesprek met Aran Bade van RTL Boulevard vertellen ze hoe ze nu kerst beleven samen.
"Het is de eerste romantische kerst sinds een jaar of vier voor mij", vertelt Hans aan Aran. Ook het vertrek van Petra naar Frankrijk komt nog even ter sprake. "Ik heb heel veel tranen gelaten. Het was heel emotioneel, heel heftig", vertelt ze, maar spijt is er niet.
Petra vertelt dat ze alle kerstlampjes meegenomen heeft van thuis (Nederland red.) dus dat het buiten de B&B net een sprookje is. "Een vriend van mij kwam laatst en die zei: Zo, je kunt wel zien dat er een vrouw in het huis is."
Voor Petra was de kerst altijd een beladen periode omdat haar ouders er niet meer zijn. "Dit is wel een heel mooi nieuw begin. En dat het net rond kerst is, dat is wel heel leuk", vertelt ze. "Ik heb kerst altijd met vrienden gedaan en nu is het natuurlijk nog leuker nu Petra er is", vertelt Hans nog.
En de plannen voor het nieuwe jaar? Hans roept meteen: een baby. Petra lacht: "Ze weten hoe oud we zijn hè." Wel serieus is de reactie van een veulen of een puppy. Een soort van gezinsuitbreiding staat dus nog wel op de planning. Maar vooralsnog rinkelen er geen wedding bells en gaat het stel eerst nog op vakantie naar Porto vertelt Aran Bade.
Thuisfront laat van zich horen na slippertje Casper en Fianca in De Bondgenoten: 'Hij zal nooit een keer nadenken over z’n gezin'
16:16Barbara kreeg een burn-out na Winter Vol Liefde: 'Heeft uiteindelijk zijn tol geëist'
15:43Jan Versteegh deelt bizarre anekdote over opnames The Bicycle Race: 'Wat?!'
14:00RTL geeft tekst en uitleg over 'menselijke fout' op kaart van Rob aan Sandra in Married at First Sight
11:24Jörgen Raymann maakt comeback met eigen tv-programma en dit is wanneer het begint