TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
In gesprek met Aran Bade van RTL Boulevard vertellen ze hoe ze nu kerst beleven samen.
"Het is de eerste romantische kerst sinds een jaar of vier voor mij", vertelt Hans aan Aran. Ook het vertrek van Petra naar Frankrijk komt nog even ter sprake. "Ik heb heel veel tranen gelaten. Het was heel emotioneel, heel heftig", vertelt ze, maar spijt is er niet.
Petra vertelt dat ze alle kerstlampjes meegenomen heeft van thuis (Nederland red.) dus dat het buiten de B&B net een sprookje is. "Een vriend van mij kwam laatst en die zei: Zo, je kunt wel zien dat er een vrouw in het huis is."
Voor Petra was de kerst altijd een beladen periode omdat haar ouders er niet meer zijn. "Dit is wel een heel mooi nieuw begin. En dat het net rond kerst is, dat is wel heel leuk", vertelt ze. "Ik heb kerst altijd met vrienden gedaan en nu is het natuurlijk nog leuker nu Petra er is", vertelt Hans nog.
En de plannen voor het nieuwe jaar? Hans roept meteen: een baby. Petra lacht: "Ze weten hoe oud we zijn hè." Wel serieus is de reactie van een veulen of een puppy. Een soort van gezinsuitbreiding staat dus nog wel op de planning. Maar vooralsnog rinkelen er geen wedding bells en gaat het stel eerst nog op vakantie naar Porto vertelt Aran Bade.
Twee absolute toppers staan vandaag op het programma in de achtste finales van het WK voetbal. Brazilië neemt het op tegen Noorwegen, terwijl gastland Mexico later in de nacht de strijd aangaat met Engeland.
De TV van gisteren: Finale Stars on stage roemloos ten onder op zomerse vrijdagavond
10:00Tom Dumoulin analyseert de Tour de France 2026 bij de NOS: 'Ik heb een periode een afkeer gehad van het wielrennen'
06:47Vanavond op TV: Beck, NCIS, Starsky & Hutch
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij