TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Op het Gouden Televizier-Ring had Eva nog grote lol toen ze met de genomineerde Tim Hofman de rode loper op mocht. Het feest was helemaal compleet toen Tim nog won ook. Eva heeft longkanker en is al een tijdje uitbehandeld, desondanks voelde ze zich de laatste tijd naar omstandigheden heel goed. Maar vandaag meldt ze slecht nieuws.
Ze heeft allerlei klachten die volgens haar duiden op tumorgroei. Aanstaande maandag belt ze met haar arts om te kijken of er iets gedaan kan worden tegen de pijn die ze heeft. "Voor nu voel ik me gewoon klote en zit ik meer met mn ogen dicht dan open. Ik weet dat het moment van overlijden nu dichter bij gaat komen maar omdat het 3 weken geleden nog zo goed ging had ik dit niet verwacht."
Eva eindigt haar bericht met een veelzeggende zin: "Ik denk dat ik nu echt de laatste fases in ga…"
Na de stunt tegen Oranje wacht Marokko zaterdag alweer de volgende horde op het WK voetbal. In het Houston Stadium neemt de ploeg het op tegen Canada, dat voor eigen Noord-Amerikaans publiek maar al te graag roet in het eten gooit.
Na de stunt tegen Duitsland wacht Paraguay opnieuw een zware uitdaging op het WK voetbal. Dit keer is Frankrijk de tegenstander, een ploeg die met veel vertrouwen aan de aftrap verschijnt.
Verschuivingen in televisiewereld: Kirsten Westrik en Tom van 't Einde verplaatsen
10:57Priscilla Wildeman zet zoons in het zonnetje
09:28RTL 4 komt met opvallende tegenhanger van SBS6-hit The Tribute
08:27De TV van gisteren: Kijkers ruiken onraad bij Het Perfecte Plaatje
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten