TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Acteur en zanger Bilal Wahib raakte in 2021 in opspraak omdat hij via Instagram een 12-jarige jongen had uitgedaagd om zijn geslachtsdeel te laten zien tegen betaling. Gisteravond deed Leonardo, het slachtoffer van Bilal Wahib, zijn verhaal in talkshow Humberto.
Zijn emotionele verhaal wist veel kijkers te raken.
De inmiddels 15-jarige Leonardo schoof gisteren bij Humberto aan om te praten over het incident. Hij vertelt dat hij er nog steeds dagelijks last van heeft. Leonardo heeft vrienden verloren en zegt in de talkshow dat zelfs zijn beste vriend hem in elkaar heeft geslagen. Het slachtoffer is dan ook bang dat hij nooit meer vrienden zal krijgen. Diep geëmotioneerd deelt hij dat zijn leven compleet veranderd is.
Waar hij voorheen veel op straat te vinden was met zijn vrienden, is dat nu niet meer het geval omdat hij gepest en buitengesloten wordt.
Kijkers van talkshow Humberto vinden het knap dat hij aan tafel aanschuift om zijn verhaal te doen, al vragen sommigen zich wel af of het daar al het juiste moment voor was. Zijn emotionele verhaal wist veel kijkers te ontroeren.
Wat een held ben jij Leonardo. Super moeilijk om zo iets te doen. Maar jij doet het maar wel ff. Ik gun je hele toffe échte vrienden! #humberto — Debby@Movearis (@Debby_Movearis) October 24, 2023
Mijn hart breekt als ik Leonardo zie. Hopelijk gaat hij inzien dat wat hij deed echt geen doodzonde is. Gun hem alle goeds in de toekomst. ? #humberto
— carmen vd linden (@Carli2005Vd) October 25, 2023
Wat ontzettend dapper van Leonardo dat hij zijn verhaal wilt vertellen om kinderen te behoeden. Met tranen in mijn ogen zitten kijken. En die zogenaamde "vrienden" moeten zich kapot schamen door hem zo hard te laten vallen! #humberto — Dominique (@Dominique_twt) October 24, 2023
Het is heel dapper van hem dat Leonardo daar zit, maar of het goed voor hem is? #humberto — Lianne van Veen (@Liedje87) October 24, 2023
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: RTL dendert als een trein over NPO 1 dat historisch slechte avond beleefde
10:10Beau van Erven Dorens over vertrek Renze: 'Ontzettend jammer'
09:40Diederik Jekel schrikt van kritiek op deelnemers Zwaard van Damocles: 'Het is maar een spelletje!'
09:23Dit vindt acteur Jurriaan van Seters vreselijk van zijn GTST-personage Zoran
09:07Cesar Zuiderwijk lapt VI-regels aan zijn laars en staat op tijdens uitzending