TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Volgens het team van S10 diende ze een officiële klacht in omdat backstagemedewerkers haar persoonlijke grenzen niet respecteerden.
Aan de tafel bij Sophie & Jeroen vertelt S10 dat veel mensen 'heel onprofessioneel' omgingen met hun taken. "Wij in Nederland zijn gewoon heel gestroomlijnd. Hier backstage gaan mensen niet met je op de foto, gaan je niet filmen of om videoboodschappen voor hun neefjes of nichtjes vragen. Maar daar, van de cameraman tot degene die je in-ears doet, was dat wel zo. Dat is gewoon heel heftig."
Ze vertelt dat om mensen op afstand te houden, er iemand met haar mee liep met een zaklamp. "We hebben op de avond van de finale een officiële klacht moeten indienen, omdat het gewoon echt niet normaal was. Toen is iemand met mij meegelopen met een zaklamp om iedereen in de ogen te schijnen." Een woordvoerder van AVROTROS bevestigt dit verhaal aan ANP en zegt dat de melding ter plekke werd opgelost.
In de documentaire rondom S10 komt het songfestival ook voorbij. S10-dat het goed blijft gaan met mij wordt woensdag 22 mei uitgezonden op NPO3. De film is al te zien op NPO Start.
Mariska en Frans Bauer blikken vooruit op Frans & Mariska: Stellen op de Proef: 'Zijn we er aan toe om te emigreren?'
08:54De TV van gisteren: kijkers The Masked Singer diep onder de indruk van de Teckel
06:47Vanavond op TV: Kefah en de wijzen, The tribute: Battle of the bands, The Shape of Water
00:01Advent dag 20 | Deze tv-momenten uit 2025 zullen we niet snel meer vergeten
20:19Dit zijn de afvallers van de zesde aflevering van The Masked Singer 2025