TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Nadia Moussaid was samen met Sahil Amar Aïssa ook de initiatiefnemer van Samen voor Marokko. In de 55 minuten durende live-uitzending worden de verhalen van de slachtoffers en nabestaanden verteld en bestaat de kans om te doneren via giro 6868. Nick Schilder en Numidia zingen een liedje.
Bij de aardbeving vielen duizenden doden, nog meer gewonden en hele dorpen werden weggevaagd. Nadia Moussaid: "We moeten iets doen. Mensen zijn alles kwijt, hun leven, hun thuis. Met deze speciale uitzending laten we onze medemenselijkheid spreken en kunnen we iets doen in plaats van machteloos toekijken. Laten we als gemeenschap in actie komen zodat mensen hun leven weer op kunnen bouwen. Ik ben dankbaar dat ik mijn steentje kan bijdragen door de slachtoffers een stem kan geven."
Samen voor Marokko is vrijdag 15 september om 21:30 uur te zien op NPO 1.
Heb je om 20:00 uur nog geen plannen? Dan is Beast met Idris Elba de perfecte reden om op de bank te ploffen. Deze spannende thriller beleeft zijn tv-première op Veronica.
Bram Moszkowicz over zijn verhitte debuut in Vandaag Inside: ‘Nog nooit meegemaakt’
11:08Chantal Janzen geeft punten namens Nederland bij het Eurovisie Songfestival
10:06Video: Beppie Melissen licht tipje van de sluier op over nieuw seizoen Gooische Vrouwen
10:00Joes Brauers hoopt dat serie De Vuurwerkramp impact zal maken: 'Ramp mag geen voetnoot worden'
09:41Dit zijn de vervangers van Peter Pannekoek in Dit Was Het Nieuws