TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Volgens omroep AVROTROS past het programma van presentator Ivo Niehe 'uitstekend in de avondprogrammering in het hart van het weekend'.
Of het bekende programma van Ivo met interviews en reportages het ook op de zaterdagavond goed gaat doen, is nog een vraagteken. "Het wordt afwachten of de ontspannen sfeer en toon van de zondagochtend ook in de vooravond gaan werken, maar we gaan er in ieder geval ons uiterste best voor doen", aldus Ivo. Van het programma Ivo op Zondag zijn vijf seizoenen verschenen.
Er is lang gesproken over een naamsverandering nu het programma op een andere dag te zien is. "Op verzoek van Ivo Niehe gebeurt dat onder de titel Ivo, even op zaterdag", aldus AVROTROS. Met deze verandering maakt Ivo ruimte voor Tijs van den Brink die zijn programma op zondag om 11:05 uur geprogrammeerd heeft gekregen.
Ivo, even op zaterdag is te zien vanaf 2 november op NPO 1 om 19:00 uur.
Advent dag 5 | Win het B&B Vol Liefde Zomerspel
19:43Ewout Genemans loopt mee met politie in Kaapstad voor nieuw seizoen Ewout
19:19Talpa schuift startdatum De Juice van Yvonne Coldeweijer vooruit, reden blijft onduidelijk
18:43Nederland doet definitief niet mee aan het Eurovisie Songfestival 2026
15:50De politieserie Alpha 00 met Sallie Harmsen heeft eindelijk een startdatum