TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
De 26-jarige Joost zou volgens de Zweedse krant Upsala Nya Tidning zijn venijn richting de EBU niet onbesproken hebben gelaten tijdens zijn optreden. "Dit is mijn eerste keer terug in Zweden sinds het Voldemort-incident", citeert de krant hem. In zijn Instagram Stories schrijft Joost zelf: 'OMG, kijk mensen', over het feit dat hij weer in Zweden is. Ook deelt hij een fragment van zijn optreden.
Op 11 mei hoorde Joost hoe de EBU de stekker trok uit zijn songfestivaldeelname, na een vermeend incident met een cameravrouw. Drie maanden later besloot het Zweedse Openbaar Ministerie na onderzoek Joost niet te vervolgen. De AVROTROS is ook niet van plan om juridische stappen te ondernemen tegen de EBU, maar Joost mogelijk wel.
De AVROTROS en NPO gaan wel om de tafel zitten met een delegatie van de EBU, om te praten over de diskwalificatie van Joost en de gang van zaken achter de schermen. Of Nederland in 2025 meedoet aan het Eurovisie Songfestival in Basel, Zwitserland is nog niet duidelijk.
Als je geen moment wil missen van de Premier League Darts 2026 vanuit Ahoy in Rotterdam dan is er goed nieuws, want het spektakel is gewoon te volgen op televisie!
Anouk briest in De Bondgenoten: 'Ik haat dat wijf'
12:00Dit zie je met Koningsdag 2026 op tv
11:31Nieuw seizoen van Love Island wordt VIP-editie
10:31Pauw & De Wit gemist? Angela de Jong houdt wrange smaak over Marco Borsato
10:00Art Rooijakkers over Survive Your Family: 'Het is een mix van Expeditie Robinson en Rooijakkers over de Vloer'