TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
De 26-jarige Joost zou volgens de Zweedse krant Upsala Nya Tidning zijn venijn richting de EBU niet onbesproken hebben gelaten tijdens zijn optreden. "Dit is mijn eerste keer terug in Zweden sinds het Voldemort-incident", citeert de krant hem. In zijn Instagram Stories schrijft Joost zelf: 'OMG, kijk mensen', over het feit dat hij weer in Zweden is. Ook deelt hij een fragment van zijn optreden.
Op 11 mei hoorde Joost hoe de EBU de stekker trok uit zijn songfestivaldeelname, na een vermeend incident met een cameravrouw. Drie maanden later besloot het Zweedse Openbaar Ministerie na onderzoek Joost niet te vervolgen. De AVROTROS is ook niet van plan om juridische stappen te ondernemen tegen de EBU, maar Joost mogelijk wel.
De AVROTROS en NPO gaan wel om de tafel zitten met een delegatie van de EBU, om te praten over de diskwalificatie van Joost en de gang van zaken achter de schermen. Of Nederland in 2025 meedoet aan het Eurovisie Songfestival in Basel, Zwitserland is nog niet duidelijk.
Tommy van Lent krijgt de volle laag van de groep in No Way Back VIPS: ‘Je mist een hersencel’
09:27Linda de Mol laat zich uit over nieuw seizoen Gooische Vrouwen
08:04De TV van gisteren: Winter Vol Liefde-kijkers gaan bijna over hun nek van ‘culinaire’ maaltijd Hans
23:29Mike Hansler geeft eerste tv-interview met vriendin Veerle
14:45Dit is de reden dat het NOS Journaal van 20:00 uur vrijdag 6 februari uitwijkt naar NPO 2