TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Eerder publiceerde Gerard Spong al een brief in De Volkskrant waarin hij het besluit van de EBU om Joost Klein vlak voor de finale van het Eurovisie Songfestival te diskwalificeren een 'smadelijke aantijging' noemt.
Na maandenlang onderzoek concludeerde het Zweedse Openbaar Ministerie dat er onvoldoende bewijs is om Klein te veroordelen voor een strafbaar feit. Toch blijft de EBU bij het besluit omdat de Europapa-zanger een "diskwalificatiewaardig feit" zou hebben gepleegd.
Eerder werd bekend dat AVROTROS heeft besloten geen zaak te starten tegen de organisatie van het liedjesfestijn. Spong laat aan Shownieuws weten: "Joost is de aangewezen persoon om wél aangifte te doen. Ik ben gebeld door de manager van Joost en we gaan er eens over nadenken."
Vanavond op TV: Vera, Central Intelligence, Jack Reacher
22:16B&B Vol Liefde-kijkers nemen het op voor Suus: 'Van muurkunstenaar naar muurbloempje'
19:56Van deze documentaire kennen we Jiry die Iris bezoekt in B&B Vol Liefde
18:36Marlijn Weerdenburg over haar vuurdoop bij We Zijn er Bijna!: 'Iedereen was zo weg van Martine'
16:19Timothy uit B&B Vol Liefde is 'trending': dit vindt de kijker van hem