TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Eerder publiceerde Gerard Spong al een brief in De Volkskrant waarin hij het besluit van de EBU om Joost Klein vlak voor de finale van het Eurovisie Songfestival te diskwalificeren een 'smadelijke aantijging' noemt.
Na maandenlang onderzoek concludeerde het Zweedse Openbaar Ministerie dat er onvoldoende bewijs is om Klein te veroordelen voor een strafbaar feit. Toch blijft de EBU bij het besluit omdat de Europapa-zanger een "diskwalificatiewaardig feit" zou hebben gepleegd.
Eerder werd bekend dat AVROTROS heeft besloten geen zaak te starten tegen de organisatie van het liedjesfestijn. Spong laat aan Shownieuws weten: "Joost is de aangewezen persoon om wél aangifte te doen. Ik ben gebeld door de manager van Joost en we gaan er eens over nadenken."
De TV van gisteren: Wisselende reacties op geweldig goed bekeken oudejaarsconference
06:47Vanavond op TV: Ik vertrek XL, Miljoenenjacht, The Hangover
06:00Zo mis je geen moment van het nieuwe spelprogramma Watch Your Back
06:00Drama-alert: House of Villains is nu te streamen bij Videoland
01:05Komende week in GTST: Verbale vuurspuwerij en de kwistige klikspanen