TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Eerder publiceerde Gerard Spong al een brief in De Volkskrant waarin hij het besluit van de EBU om Joost Klein vlak voor de finale van het Eurovisie Songfestival te diskwalificeren een 'smadelijke aantijging' noemt.
Na maandenlang onderzoek concludeerde het Zweedse Openbaar Ministerie dat er onvoldoende bewijs is om Klein te veroordelen voor een strafbaar feit. Toch blijft de EBU bij het besluit omdat de Europapa-zanger een "diskwalificatiewaardig feit" zou hebben gepleegd.
Eerder werd bekend dat AVROTROS heeft besloten geen zaak te starten tegen de organisatie van het liedjesfestijn. Spong laat aan Shownieuws weten: "Joost is de aangewezen persoon om wél aangifte te doen. Ik ben gebeld door de manager van Joost en we gaan er eens over nadenken."
Cristiano Ronaldo en Engeland staan vandaag centraal op het WK voetbal. Portugal hoopt zich te herstellen van het verrassende gelijkspel tegen DR Congo, terwijl Engeland de sterke start tegen Kroatië een vervolg wil geven.
Netflix-serie Haantjes krijgt een derde seizoen
10:06MAX Vakantieman keert terug: dit kun je verwachten van het nieuwe seizoen
10:00Danny Froger onthult grootste uitdaging in Het Perfecte Plaatje op Reis: 'Het is daar een chaos'
09:13Videoland deelt eerste details van nieuwe dramaserie Dochters
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij