TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Eerder publiceerde Gerard Spong al een brief in De Volkskrant waarin hij het besluit van de EBU om Joost Klein vlak voor de finale van het Eurovisie Songfestival te diskwalificeren een 'smadelijke aantijging' noemt.
Na maandenlang onderzoek concludeerde het Zweedse Openbaar Ministerie dat er onvoldoende bewijs is om Klein te veroordelen voor een strafbaar feit. Toch blijft de EBU bij het besluit omdat de Europapa-zanger een "diskwalificatiewaardig feit" zou hebben gepleegd.
Eerder werd bekend dat AVROTROS heeft besloten geen zaak te starten tegen de organisatie van het liedjesfestijn. Spong laat aan Shownieuws weten: "Joost is de aangewezen persoon om wél aangifte te doen. Ik ben gebeld door de manager van Joost en we gaan er eens over nadenken."
Wat!? Hebben zowel Cindy als Linda uit MAFS een nieuwe liefde?
21:54Cast over tweede seizoen van Haantjes: 'Herkenbaar voor iedereen' (video)
17:40Dit zijn de gasten van Vandaag Inside op Curaçao op woensdag
15:50Op deze datum is de finale van The Bicycle Race te zien
14:03Wanneer is de finale van Hunted VIPS te zien?