TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Eerder publiceerde Gerard Spong al een brief in De Volkskrant waarin hij het besluit van de EBU om Joost Klein vlak voor de finale van het Eurovisie Songfestival te diskwalificeren een 'smadelijke aantijging' noemt.
Na maandenlang onderzoek concludeerde het Zweedse Openbaar Ministerie dat er onvoldoende bewijs is om Klein te veroordelen voor een strafbaar feit. Toch blijft de EBU bij het besluit omdat de Europapa-zanger een "diskwalificatiewaardig feit" zou hebben gepleegd.
Eerder werd bekend dat AVROTROS heeft besloten geen zaak te starten tegen de organisatie van het liedjesfestijn. Spong laat aan Shownieuws weten: "Joost is de aangewezen persoon om wél aangifte te doen. Ik ben gebeld door de manager van Joost en we gaan er eens over nadenken."
Partnerbijdrage
Gerard Joling (65) ziet derde seizoen Only Joling niet zitten: 'Denk dat de mensen het ook wel zat zijn'
22:14Tokkies bevestigen overlijden van vader Gerrie Ruijmgaart: 'Respecteer onze rust'
21:49Dit zijn de finalisten van Wie is de Mol? 2026
11:35Zo reageren Mercedes én haar vader op de ruzie tussen Salar en Roland in De Bondgenoten
11:05BABS Soraya blikt terug op haar MAFS-ceremonie met Sandra en Rob: 'Paniek'