TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
De 80-jarige presentator Joost Prinsen keert de komende twee weken tijdelijk terug bij het programma Met het Mes op Tafel, omdat Herman van der Zandt vanwege ziekte afwezig is. Dat heeft omroep MAX maandag bekendgemaakt.
De terugkeer van de Meester! De komende twee weken presenteert Joost Prinsen als vanouds Met het Mes op Tafel. Daarna ben ik er weer. Joost zou zeggen: Let's get this show on the road!! #MHMOT #hupjoost pic.twitter.com/PFOeqxwfxd — Herman van der Zandt (@HermanvdZandt) April 10, 2023
Joost Prinsen is de medebedenker van de populaire kennisquiz en was jarenlang een vast gezicht. Hij nam het programma vanaf 1997 voor zijn rekening. In 2015 nam Van der Zandt het stokje van hem over.
Het programma is een combinatie van poker en een kennisquiz. De kandidaten die deelnemen, pokeren met de antwoorden op de vragen. In het programma is het niet alleen belang om kennis te hebben, kandidaten kunnen hun tegenstanders ook wegbluffen.
Prinsen presenteert tijdelijk zijn oude, vertrouwde kennisquiz, omdat Herman van der Zandt door ziekte niet in staat is om de nieuwe afleveringen op te nemen. De komende twee weken genieten kijkers zoals vanouds weer even van Prinsen. Daarna is zijn waardige opvolger weer op de buis te zien. De eerste aflevering met Prinsen is maandagavond om 19.55 uur op NPO 2 te bewonderen.
Wanneer is The Tribute: Battle of the Bands weer op tv?
10:51Deze ‘red flags’ vielen op bij Winter Vol Liefde-Gilbert: ‘Gewoon een engerd’
10:05Yvon Jaspers enorm geschrokken van ongeluk boer Geert: ‘Alsof familielid iets overkomt’
09:00De TV van gisteren: Winter Vol Liefde-kijkers dolblij voor Robin en Pearl, maar ook voor Elsje
06:47Vanavond op TV: Flikken Maastricht, The voice of Holland, Pixels