TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
De 80-jarige presentator Joost Prinsen keert de komende twee weken tijdelijk terug bij het programma Met het Mes op Tafel, omdat Herman van der Zandt vanwege ziekte afwezig is. Dat heeft omroep MAX maandag bekendgemaakt.
De terugkeer van de Meester! De komende twee weken presenteert Joost Prinsen als vanouds Met het Mes op Tafel. Daarna ben ik er weer. Joost zou zeggen: Let's get this show on the road!! #MHMOT #hupjoost pic.twitter.com/PFOeqxwfxd — Herman van der Zandt (@HermanvdZandt) April 10, 2023
Joost Prinsen is de medebedenker van de populaire kennisquiz en was jarenlang een vast gezicht. Hij nam het programma vanaf 1997 voor zijn rekening. In 2015 nam Van der Zandt het stokje van hem over.
Het programma is een combinatie van poker en een kennisquiz. De kandidaten die deelnemen, pokeren met de antwoorden op de vragen. In het programma is het niet alleen belang om kennis te hebben, kandidaten kunnen hun tegenstanders ook wegbluffen.
Prinsen presenteert tijdelijk zijn oude, vertrouwde kennisquiz, omdat Herman van der Zandt door ziekte niet in staat is om de nieuwe afleveringen op te nemen. De komende twee weken genieten kijkers zoals vanouds weer even van Prinsen. Daarna is zijn waardige opvolger weer op de buis te zien. De eerste aflevering met Prinsen is maandagavond om 19.55 uur op NPO 2 te bewonderen.
De TV van gisteren: Only Joling valt buiten kijkcijfer top drie
10:13Gerard Joling (65) overweegt te stoppen met zingen: 'Het is al zielig'
09:56Winter vol liefde ster-Hans doet ontboezeming: 'Ben helemaal geen chef-kok'
09:41Caroline Tensen verwelkomt eerste kleinkind: 'Mooiste wat ik ooit mee heb mogen maken'
06:00De eerste twee afleveringen van Football Island stream je nu bij Videoland