TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
De 80-jarige presentator Joost Prinsen keert de komende twee weken tijdelijk terug bij het programma Met het Mes op Tafel, omdat Herman van der Zandt vanwege ziekte afwezig is. Dat heeft omroep MAX maandag bekendgemaakt.
De terugkeer van de Meester! De komende twee weken presenteert Joost Prinsen als vanouds Met het Mes op Tafel. Daarna ben ik er weer. Joost zou zeggen: Let's get this show on the road!! #MHMOT #hupjoost pic.twitter.com/PFOeqxwfxd — Herman van der Zandt (@HermanvdZandt) April 10, 2023
Joost Prinsen is de medebedenker van de populaire kennisquiz en was jarenlang een vast gezicht. Hij nam het programma vanaf 1997 voor zijn rekening. In 2015 nam Van der Zandt het stokje van hem over.
Het programma is een combinatie van poker en een kennisquiz. De kandidaten die deelnemen, pokeren met de antwoorden op de vragen. In het programma is het niet alleen belang om kennis te hebben, kandidaten kunnen hun tegenstanders ook wegbluffen.
Prinsen presenteert tijdelijk zijn oude, vertrouwde kennisquiz, omdat Herman van der Zandt door ziekte niet in staat is om de nieuwe afleveringen op te nemen. De komende twee weken genieten kijkers zoals vanouds weer even van Prinsen. Daarna is zijn waardige opvolger weer op de buis te zien. De eerste aflevering met Prinsen is maandagavond om 19.55 uur op NPO 2 te bewonderen.
Back to the Future geldt als een van de grootste klassiekers uit de jaren 80.
Hoe laat treedt Claude op tijdens de finale van het Eurovisie Songfestival 2025?
11:18Dit programma vervangt Boer Zoekt Vrouw op de zondagavond van NPO1
10:48Perla uit De Bondgenoten speelt open kaart: 'Ik zou Desmond wel doen'
10:38Zo kijk je de Eurovisie Songfestival-finale met commentaar van Gordon en Andy van der Meijde
10:31Dennis negeerde advies van MAFS-experts om niet meteen stekker eruit te trekken