TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Eerder vandaag nam The Voice-bandleider Jeroen Rietbergen al ontslag nadat hij door het programma BOOS van Tim Hofman was benaderd over beschuldigingen van seksueel overschrijdend gedrag. Rietbergen legde meteen een bekentenis en een spijtbetuiging neer bij de redactie.
Dat geldt nog niet voor Ali B. Zijn management ontkent in alle toonaarden dat er iets aan de hand zou zijn met Ali. De rapper heeft zelf ook een verklaring gegeven.
BOOS meldde zaterdagochtend dat er meerder mensen van The Voice betrokken zijn bij de aantijgingen van seksueel overschrijdend gedrag. Of Ali B. daar ook bij zit, heeft het programma nog niet bevestigd. De uitzending van BOOS komt helaas donderdag pas op YouTube.
RTL heeft alvast de uitzendingen van het kersverse seizoen van The Voice of Holland stilgelegd. Wanneer er inderdaad een aangifte ligt tegen Ali, dan kunnen we ons bijna niet voorstellen dat er nog afleveringen van The Voice zullen worden uitgezonden.
Als er inderdaad een aangifte tegen Ali B. ligt, heeft RTL ook een levensgroot probleem met The Voice Kids. Daar is Ali al sinds 2016 coach en het nieuwe seizoen is al opgenomen.
Cristiano Ronaldo en Engeland staan vandaag centraal op het WK voetbal. Portugal hoopt zich te herstellen van het verrassende gelijkspel tegen DR Congo, terwijl Engeland de sterke start tegen Kroatië een vervolg wil geven.
Oos Kesbeke gaat verre reis maken in nieuw seizoen De Augurkenkoning
10:21Netflix-serie Haantjes krijgt een derde seizoen
10:06MAX Vakantieman keert terug: dit kun je verwachten van het nieuwe seizoen
10:00Danny Froger onthult grootste uitdaging in Het Perfecte Plaatje op Reis: 'Het is daar een chaos'
09:13Videoland deelt eerste details van nieuwe dramaserie Dochters