TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
De kogel is door de kerk. BNNVARA heeft besloten om niet verder te gaan met presentator Khalid Kasem.
Dat heeft de omroep zojuist bekendgemaakt.
Het is alweer bijna een jaar geleden dat Khalid Kasem zijn werkzaamheden als presentator van zijn talkshow Khalid & Sophie neerlegde, omdat hij ervan verdacht werd een ambtenaar te hebben omgekocht.
Ondanks dat de deken van de Amsterdamse orde van Advocaten afgelopen april oordeelde dat er geen aanwijzingen zijn dat Khalid schuldig is, keert hij definitief niet terug op tv. Tenminste, niet bij BNNVARA.
De omroep laat er een kort, maar krachtig statement over uit. “Wij danken Khalid voor de fijne samenwerking en wensen hem veel succes.”
Vlak na het vertrek van Khalid werd bekend dat Jeroen Pauw de honneurs waar ging nemen naast Sophie Hilbrand. De talkshow kreeg dan ook de naam Sophie & Jeroen. Niet lang daarna werd het programma omgedoopt tot Bar Laat en verhuisde naar de late avond.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Jan Joost van Gangelen weer langzaam aan het werk na burn-out
09:48Urk!-zussen Gerda en Mathilde geven update over maagverkleining
08:38De TV van gisteren: Miljoenen sportfanaten aan de buis gekluisterd tijdens spannende schaats en shorttrackraces
06:47Vanavond op TV: Olympische Winterspelen, The voice of Holland, The Wolf of Wall Street
06:00Programma Olympische Winterspelen vrijdag 13 februari