TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
De kogel is door de kerk. BNNVARA heeft besloten om niet verder te gaan met presentator Khalid Kasem.
Dat heeft de omroep zojuist bekendgemaakt.
Het is alweer bijna een jaar geleden dat Khalid Kasem zijn werkzaamheden als presentator van zijn talkshow Khalid & Sophie neerlegde, omdat hij ervan verdacht werd een ambtenaar te hebben omgekocht.
Ondanks dat de deken van de Amsterdamse orde van Advocaten afgelopen april oordeelde dat er geen aanwijzingen zijn dat Khalid schuldig is, keert hij definitief niet terug op tv. Tenminste, niet bij BNNVARA.
De omroep laat er een kort, maar krachtig statement over uit. “Wij danken Khalid voor de fijne samenwerking en wensen hem veel succes.”
Vlak na het vertrek van Khalid werd bekend dat Jeroen Pauw de honneurs waar ging nemen naast Sophie Hilbrand. De talkshow kreeg dan ook de naam Sophie & Jeroen. Niet lang daarna werd het programma omgedoopt tot Bar Laat en verhuisde naar de late avond.
Partnerbijdrage
In een nieuwe aflevering van Kasteel Gekocht, Wat Nu? gaan de zes stellen verder met hun Franse avontuur, waarbij dromen en tegenslagen hand in hand gaan. Het wordt opnieuw duidelijk hoeveel er komt kijken bij het kopen van een kasteel.
Nicolette en Edson onthullen geheimen van de Eilandraad
10:15Rik van de Westelaken presenteerde bijna het Eurovisie Songfestival 2021: 'Ik was stand-in'
09:48Jean-Paul uit B&B Vol Liefde heeft toch nog de liefde gevonden
09:26Sinan Can komt met documentaire over man die meevocht in Oekraïne
08:55De TV van gisteren: Hoofdpiet roept de noodtoestand uit in Het Sinterklaasjournaal en kijkers zijn niet blij