TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
De aflevering speelt zich af in 1947.
David Cohen (Pierre Bokma) en Abraham Asscher (Jack Wouterse) komen zwaar onder vuur te liggen vanwege hun samenwerking met de Duitse bezetter. Voor dochter Virrie (Claire Bender) breekt er een zware tijd aan. Mede omdat het wel haar vader blijft.
De serie van vijf afleveringen was wekelijks goed voor rond de miljoen kijkers. De reacties waren lovend. Vooral vanwege het geloofwaardige spel van de cast.
Dit bericht op Instagram bekijken
Deze laatste aflevering van De Joodse Raad zie je op zondag 7 april vanaf 21:22 uur bij EO op NPO1. Alles is terug te zien via NPO Plus en NLZiet.
Voetbalfans kunnen woensdagavond hun hart ophalen. Met Cristiano Ronaldo, Harry Kane, Jude Bellingham en Luka Modric verschijnen meerdere wereldsterren op het veld tijdens de vierde speeldag van het WK voetbal 2026.
Keert Britt na Diederik ook terug in De Bondgenoten? Dit zegt ze zelf
10:00Buddy Vedder vindt dít een van de beste series ooit gemaakt: 'Je weet niet wat je kunt verwachten'
09:50Dit is hoe lang het nieuwe seizoen van B&B Vol Liefde duurt
09:45Terugkijken: Lionel Messi dolt Algerije met prachtige hattrick tijdens WK voetbal
09:22De eerste beelden van de nieuwe Netflix-serie De Eetclub zijn verschenen