TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
De aflevering speelt zich af in 1947.
David Cohen (Pierre Bokma) en Abraham Asscher (Jack Wouterse) komen zwaar onder vuur te liggen vanwege hun samenwerking met de Duitse bezetter. Voor dochter Virrie (Claire Bender) breekt er een zware tijd aan. Mede omdat het wel haar vader blijft.
De serie van vijf afleveringen was wekelijks goed voor rond de miljoen kijkers. De reacties waren lovend. Vooral vanwege het geloofwaardige spel van de cast.
Dit bericht op Instagram bekijken
Deze laatste aflevering van De Joodse Raad zie je op zondag 7 april vanaf 21:22 uur bij EO op NPO1. Alles is terug te zien via NPO Plus en NLZiet.
Na een sterke groepsfase wacht Oranje direct een loodzware test in de knock-outfase van het WK voetbal. In de nacht van maandag op dinsdag neemt Nederland het op tegen Marokko, een duel dat alle ingrediënten heeft voor een zinderende voetbalavond.
Jeremy Clarkson pakt tv-programma's weer op na kankerdiagnose
13:56Astrid Holleeder 'schoot tekort' in RTL Tonight: 'Dat wil niemand horen'
11:24Expeditie Robinson begint pas in november
10:50Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
10:33'Zomercliffhanger van GTST loopt niet voor iedereen goed af'