TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
De aflevering speelt zich af in 1947.
David Cohen (Pierre Bokma) en Abraham Asscher (Jack Wouterse) komen zwaar onder vuur te liggen vanwege hun samenwerking met de Duitse bezetter. Voor dochter Virrie (Claire Bender) breekt er een zware tijd aan. Mede omdat het wel haar vader blijft.
De serie van vijf afleveringen was wekelijks goed voor rond de miljoen kijkers. De reacties waren lovend. Vooral vanwege het geloofwaardige spel van de cast.
Dit bericht op Instagram bekijken
Deze laatste aflevering van De Joodse Raad zie je op zondag 7 april vanaf 21:22 uur bij EO op NPO1. Alles is terug te zien via NPO Plus en NLZiet.
Partnerbijdrage
In een nieuwe aflevering van Kasteel Gekocht, Wat Nu? gaan de zes stellen verder met hun Franse avontuur, waarbij dromen en tegenslagen hand in hand gaan. Het wordt opnieuw duidelijk hoeveel er komt kijken bij het kopen van een kasteel.
Linda de Mol presenteert nieuwe quizshow Postcode Loterij In de Ring
08:34RTL verplaatst B&B Vol Liefde: De Aftrap
08:00Carlo Boszhard haalt herinneringen op aan Viola Holt: 'Het gemak waarmee zij schakelde, was meesterlijk'
07:58Opsporing Verzocht verhuist naar de maandagavond
07:53De TV van gisteren: Laatste aflevering Chateau Meiland scoort prima kijkcijfers