TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Dat laat een woordvoerder van de comédienne weten aan De Telegraaf. Hij was al enige tijd ziek.
Het zat de echtgenoot van Tineke Schouten de afgelopen jaren al niet bepaald mee. Hans had in het verleden al een aantal keer een hartaanval, gebroken bekken en een beenamputatie vanwege zijn suikerziekte. Eind vorig jaar werd hij nog met benauwdheidsklachten opgenomen in het ziekenhuis. Daar bleek uiteindelijk dat hij een zware longontsteking had.
Ook voor Tineke had dit alles gevolgen. In een interview met Vrouw, van zo'n drie maanden geleden, vertelde ze nog dat ze door zijn gezondheidsklachten ook veel heeft moeten laten. "Ik heb ooit wel gedacht: ik ga het een paar jaar rustig aan doen en leuke reisjes maken met mijn man. Maar dat is nu eigenlijk te laat, want zijn gezondheid is daarvoor inmiddels te slecht. Dat is heel jammer, maar wat ik nu ook wel leuk vind, is om met de oudste kleinkinderen een reisje te maken."
Jacobi Theater-oprichter Hans Brunyanszki is 79-jaar geworden. Hij laat naast Tineke ook vier kinderen en achtkleinkinderen na. De uitvaart zal in besloten kring plaatsvinden.
Dit programma vervangt Winter Vol Liefde op RTL4
11:02De Bondgenoten-Erik open over gevoelens voor Fatima (video)
10:27Wendy van Dijk over terugkeer So You Think You Can Dance: 'Mijn mond valt zo vaak open'
09:51WIDM-kijkers denken door déze opmerking dat de eerste afvaller terugkomt
08:42De TV van gisteren: kijkers verheugen zich nu al enorm op nieuw seizoen Boer Zoekt Vrouw