TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
De zomer is in aantocht en dat betekent dat we ook weer een nieuw seizoen van MAX Vakantieman kunnen verwachten.
Uiteraard met Sybrand Niessen.
Vorig jaar waren Sybrand Niessen en MAX-Ombudsman Jeanine Janssen pas in juli te zien met het consumentenprogramma, maar dit jaar zijn ze eerder terug en wel vanaf maandag 16 juni.
Ook in het nieuwe seizoen van MAX Vakantieman proberen Sybrand Niessen en MAX-Ombudsman Jeanine Janssen oplossingen te vinden voor de meest uiteenlopende vakantieproblemen van vakantiegangers. De Mystery Guest is terug met het inspecteren van accommodaties op populaire vakantiebestemmingen en kijkersvragen worden door deskundigen beantwoord in de rubriek Beste Vakantieman.
Nieuw dit seizoen zijn de bijdragen van Charlotte Nijs, die op pad gaat voor actuele onderwerpen en zich verdiept in de laatste ontwikkelingen op het gebied van vakantie.
MAX Vakantieman is vanaf maandag 16 juni te zien om 20:30 uur bij NPO 1.
Het WK voetbal gaat vandaag verder met vier wedstrijden in de groepen G en H. Spanje en België hopen hun eerste overwinning van het toernooi te boeken, terwijl ook Uruguay weer in actie komt op het wereldkampioenschap.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
10:56'Chantal Janzen en Elise Schaap spelen hoofdrollen in nieuwe dramaserie'
10:40'Nepobaby' Nicky van der Gijp over kritiek op Het Oranje Café: 'Makkelijke inkopper'
10:14Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dreigen zonder hulp boerderij te verliezen: 'Staan opeens voor enorme uitdaging'
09:23Renze Klamer reageert op pittige uitspraak van Johan Derksen: 'Erger in de omgang dan Matthijs van Nieuwkerk'