TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
De zomer is in aantocht en dat betekent dat we ook weer een nieuw seizoen van MAX Vakantieman kunnen verwachten.
Uiteraard met Sybrand Niessen.
Vorig jaar waren Sybrand Niessen en MAX-Ombudsman Jeanine Janssen pas in juli te zien met het consumentenprogramma, maar dit jaar zijn ze eerder terug en wel vanaf maandag 16 juni.
Ook in het nieuwe seizoen van MAX Vakantieman proberen Sybrand Niessen en MAX-Ombudsman Jeanine Janssen oplossingen te vinden voor de meest uiteenlopende vakantieproblemen van vakantiegangers. De Mystery Guest is terug met het inspecteren van accommodaties op populaire vakantiebestemmingen en kijkersvragen worden door deskundigen beantwoord in de rubriek Beste Vakantieman.
Nieuw dit seizoen zijn de bijdragen van Charlotte Nijs, die op pad gaat voor actuele onderwerpen en zich verdiept in de laatste ontwikkelingen op het gebied van vakantie.
MAX Vakantieman is vanaf maandag 16 juni te zien om 20:30 uur bij NPO 1.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Thomas van Groningen verklapt: 'Ik zit binnenkort in De Kwis met Ballen'
11:31Big Brother-Kitty haalt uit naar vader van De Bondgenoten-Mercedes: 'Ik ben me een potje boos!'
11:08Nicolette Kluijver probeert Mari van de Ven te strikken voor Expeditie Robinson, maar wil hij dat wel?
10:04Dit is de cast van The Passion 2026
09:11De TV van gisteren: 4 miljoen mensen leven mee met gekwelde Joep Wennemars op Olympische Spelen