TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Het is een spannende dag voor Mia en Dion, want vanavond is de generale repetitie voor het Eurovisie Songfestival. Dan wordt het helemaal duidelijk hoe het optreden van Burning Daylight eruit komt te zien. Het duo vertelt aan Shownieuws dat de act niet meer veranderd gaat worden en dat het helemaal af is.
''Het grootste verschil is dat we nu de drie minuten versie meemaken en niet drie of vier keer op het podium staan om het nummer te doen'', zegt Mia over het verschil tussen de eerdere repetities en de generale repetitie vanavond. ''We mogen hem eindelijk brengen voor publiek. Dan staat de hele arena vol en dan is het niet alleen meer van ons'', voegt Dion daaraan toe.
Op de vraag of het een ander gevoel met zich meebrengt dat de zaal gevuld is met mensen, zegt Mia het volgende: ''Ik ben heel nieuwsgierig hoe het gaat voelen, ik kan me voorstellen dat het nog meer urgentie gaat geven dat we we echt onze harten willen geven, daar heb ik zin in.''
Dion vult aan: ''Je komt echt iets doen wat niet alleen voor jezelf is, maar echt voor anderen. Dat brengt een soort spanning met zich mee. Het moment dat ik er sta dan denk ik, wauw dit past bij me en is echt een warm bad. Dat voorzie ik wel, dat precies dat gaat gebeuren vanavond.''
Mia en Dion brengen morgenavond hun nummer Burning Daylight ten gehore in de eerste halve finale van het Eurovisie Songfestival.
Partnerbijdrage
Laura Bakker speelt de rol van Margarita: dit zijn de eerste stills van de dramaserie Mabel & Margarita
10:35BNNVARA komt met nieuwe dramaserie Gaslight
09:31Prime Video maakt startdatum van Undercover Lover bekend
09:31Bekijk de knotsgekke WK-wedstrijd tussen VS en België inclusief Trump-dansje (video)
07:55Estavana Polman wordt vaste tafelgast bij Vandaag Inside