TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
De AvroTros gaf gisteren aan nog steeds veel vertrouwen te hebben in het songfestivalduo en ook mentor Duncan Laurence liet van zich horen.
In de podcast 'Songfestival Troubadours' laten Mia Nicolai en Dion Cooper weten dat het ze niet is gelukt om zich af te sluiten van alle kritiek. "We gaan niet liegen, we hebben het teruggekeken en gehoord en we snappen dat het niet overkwam zoals we zelf hadden gehoopt."
Mia laat weten dat toch de techniek voor de nodige problemen heeft gezorgd: "Helaas hadden we heel veel pech met de in-ears en de techniek. Door het hele circus is er ook gewoon weinig tijd geweest voor het voorbereiden. Daardoor is het minder goed gegaan dan we zelf hadden gewild." Maar Mia blijft positief. "Dat laten we gaan en we gaan lekker door. Het kan nou eenmaal gebeuren!"
Mia Nicolai en Dion Cooper vertegenwoordigen Nederland op 9 mei in de halve finale van het songfestival in Liverpool.
The Voice terugkijken: Tristan maakt indruk met Love Yourself van Justin Bieber
10:52Kjeld Nuis en Joy Beune bejubeld door Vandaag Inside-kijkers: 'Die moeten een reallifesoap'
10:41Dit is de startdatum van het derde seizoen van Daar Gaan Ze Weer
10:06Nieuw seizoen Married at First Sight is vanaf deze datum te zien
07:56Alles wat je moet weten over het nieuwe SBS6-programma The Bicycle Race