TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
De AvroTros gaf gisteren aan nog steeds veel vertrouwen te hebben in het songfestivalduo en ook mentor Duncan Laurence liet van zich horen.
In de podcast 'Songfestival Troubadours' laten Mia Nicolai en Dion Cooper weten dat het ze niet is gelukt om zich af te sluiten van alle kritiek. "We gaan niet liegen, we hebben het teruggekeken en gehoord en we snappen dat het niet overkwam zoals we zelf hadden gehoopt."
Mia laat weten dat toch de techniek voor de nodige problemen heeft gezorgd: "Helaas hadden we heel veel pech met de in-ears en de techniek. Door het hele circus is er ook gewoon weinig tijd geweest voor het voorbereiden. Daardoor is het minder goed gegaan dan we zelf hadden gewild." Maar Mia blijft positief. "Dat laten we gaan en we gaan lekker door. Het kan nou eenmaal gebeuren!"
Mia Nicolai en Dion Cooper vertegenwoordigen Nederland op 9 mei in de halve finale van het songfestival in Liverpool.
Dit programma vervangt Flikken Maastricht op NPO1
13:35Goed nieuws voor Ik Vertrek-fans: programma zeer binnenkort terug met nieuwe afleveringen
12:43Onderweg naar Morgen-icoon Frits Jansma overleden: 'Iedereen is echt aangedaan'
12:24MAFS terugkijken: Kyle vindt zichzelf geen leuk persoon
11:50Flikken Gent weer vanaf de allereerste aflevering te zien op de Nederlandse televisie