TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
De AvroTros gaf gisteren aan nog steeds veel vertrouwen te hebben in het songfestivalduo en ook mentor Duncan Laurence liet van zich horen.
In de podcast 'Songfestival Troubadours' laten Mia Nicolai en Dion Cooper weten dat het ze niet is gelukt om zich af te sluiten van alle kritiek. "We gaan niet liegen, we hebben het teruggekeken en gehoord en we snappen dat het niet overkwam zoals we zelf hadden gehoopt."
Mia laat weten dat toch de techniek voor de nodige problemen heeft gezorgd: "Helaas hadden we heel veel pech met de in-ears en de techniek. Door het hele circus is er ook gewoon weinig tijd geweest voor het voorbereiden. Daardoor is het minder goed gegaan dan we zelf hadden gewild." Maar Mia blijft positief. "Dat laten we gaan en we gaan lekker door. Het kan nou eenmaal gebeuren!"
Mia Nicolai en Dion Cooper vertegenwoordigen Nederland op 9 mei in de halve finale van het songfestival in Liverpool.
De TV van gisteren: Zweverige types vallen niet in de smaak bij Het Roer Om-kijkers
06:47Vanavond op TV: Brieven aan Hueting, Winter vol liefde, The Adjustment Bureau
21:59Vader van Valentijn Driessen overleden: 'Precies gegaan zoals hij wilde'
20:14Rob Geus en John van den Heuvel ondernemen juridische stappen na uitlatingen Johan Derksen over sauna
15:45Zo mis je geen moment van de uitreiking van de Gouden RadioRing 2026