TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Het monument is gemaakt door kunstenaar Rini Hurkmans en staat op het Leidseplein, waar zich eerder ook de studio van RTL Boulevard bevond. De Lange Leidsedwarsstraat waar Peter R. neergeschoten werd was geen juiste plek volgens dochter Kelly de Vries. Daar komen ze liever niet meer. Over de huidige plek op het plein zegt ze: "Een mooiere plek kunnen wij ons niet wensen."
Het kunstwerk staat voor het gedachtegoed van Peter R. de Vries en zijn strijd voor mensen die hulp nodig hadden tegen onrechtvaardigheid. Op het beeld staan de leefregels van de misdaadverslaggever in 41 talen."Wij zijn ervan overtuigd dat het monument hem ook had vervuld met trots", zei Kelly. "Mijn hart doet pijn, van verdriet, maar vooral van trots. He was truly one of a kind", besloot ze haar toespraak.
Ook het programma Tijd voor MAX stond in het teken van het leven van Peter R. de Vries. De onthulling en Tijd voor MAX zijn terug te zien op NPO Start.
Engeland en Argentinië staan vanavond tegenover elkaar in de tweede halve finale van het WK voetbal 2026.
Karsu Dönmez is groot fan van dít tv-programma: 'Dat doet hij zo leuk'
09:45Jolande en Barbara uit Ik Vertrek krijgen eigen realityserie
09:09Dit is de startdatum van het tweede seizoen van Zussen
07:53De TV van gisteren: WK-kraker tussen Frankrijk en Spanje massaal bekeken
07:06Schema halve finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden en uitslagen