TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Het monument is gemaakt door kunstenaar Rini Hurkmans en staat op het Leidseplein, waar zich eerder ook de studio van RTL Boulevard bevond. De Lange Leidsedwarsstraat waar Peter R. neergeschoten werd was geen juiste plek volgens dochter Kelly de Vries. Daar komen ze liever niet meer. Over de huidige plek op het plein zegt ze: "Een mooiere plek kunnen wij ons niet wensen."
Het kunstwerk staat voor het gedachtegoed van Peter R. de Vries en zijn strijd voor mensen die hulp nodig hadden tegen onrechtvaardigheid. Op het beeld staan de leefregels van de misdaadverslaggever in 41 talen."Wij zijn ervan overtuigd dat het monument hem ook had vervuld met trots", zei Kelly. "Mijn hart doet pijn, van verdriet, maar vooral van trots. He was truly one of a kind", besloot ze haar toespraak.
Ook het programma Tijd voor MAX stond in het teken van het leven van Peter R. de Vries. De onthulling en Tijd voor MAX zijn terug te zien op NPO Start.
Vanavond staat er een absolute kraker op het programma van het WK voetbal 2026. Portugal en Spanje treffen elkaar in de achtste finales, terwijl later in de nacht ook gastland Verenigde Staten weer in actie komt tegen België.
Slecht nieuws voor fans: comeback Ook Dat Nog! blijft beperkt tot één seizoen
09:22Video: Oud-deelnemers B&B Vol Liefde reageren op de nieuwe kandidaten
09:16Schema kwartfinales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
08:49Dit programma vervangt Huizenruilers op RTL 4
08:48Boer Zoekt Vrouw-boer John (38) overleden bij ernstig verkeersongeval