TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
In deze nieuwe datingshow gaan Nederlandse vrijgezellen uit het buitenland op zoek naar de liefde in de sneeuw. Iemand die hun hart onder een wollen deken in de witte bergen komt verwarmen.
Edith woont samen met haar 14-jarige zoon in Tirol. Ze verhuurt er een appartement en verkoopt glamping chalets. Volgens de website van RTL is de 51-jarige een echte aanpakker, harde werker en geniet ze van het leven. Zo gaat ze in haar vrije tijd graag skiën, een hapje eten, relaxen in de sauna of geniet ze van de après ski.
Ze is een vrolijke en ondernemende vrouw die een sociale en actieve man zoekt die zijn hart op de juiste plek heeft. Ondernemend en zelfstandig, maar ook romantisch op zijn tijd. Een sportieve man, maar wel iemand die van een etentje met een goed glas wijn houdt, of van een dolle avond in de kroeg.
Aanmelden kan via deze link.
GTST-fans overladen Noa Zwan met complimenten: ‘Ik heb zitten huilen’
08:50De TV van gisteren: Kijkers nog altijd vol lof over Klaas in Winter Vol Liefde
06:47Vanavond op TV: De reünie, The rainmaker, The Taking of Pelham 1 2 3
19:21Monique Hansler reageert op gesprek met Denise: 'Misschien ben ik iets te hard geweest'
15:41Klaas Dijkhoff krijgt een primetime programma op NPO 1 over een heel ongezellig onderwerp