TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
In deze nieuwe datingshow gaan Nederlandse vrijgezellen uit het buitenland op zoek naar de liefde in de sneeuw. Iemand die hun hart onder een wollen deken in de witte bergen komt verwarmen.
Edith woont samen met haar 14-jarige zoon in Tirol. Ze verhuurt er een appartement en verkoopt glamping chalets. Volgens de website van RTL is de 51-jarige een echte aanpakker, harde werker en geniet ze van het leven. Zo gaat ze in haar vrije tijd graag skiën, een hapje eten, relaxen in de sauna of geniet ze van de après ski.
Ze is een vrolijke en ondernemende vrouw die een sociale en actieve man zoekt die zijn hart op de juiste plek heeft. Ondernemend en zelfstandig, maar ook romantisch op zijn tijd. Een sportieve man, maar wel iemand die van een etentje met een goed glas wijn houdt, of van een dolle avond in de kroeg.
Aanmelden kan via deze link.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Het is Valentijnsdag dus kruip gezellig samen met je geliefde - of gewoon lekker alleen - op de bank met deze kijktips waarin de romantiek hoogtij viert.
Productie Woeste Grond houdt auditiedag voor nieuw talent
09:09Vandaag inside buitengewoon kritisch op Bram Bakker na Javier Guzman incident
06:00Programma Olympische Winterspelen zaterdag 14 februari
16:44Alex uit Over Mijn Lijk gaat naar hospice: 'Nieuwe fase in emotionele achtbaan'
15:51Kijkers De Bondgenoten steunen Salar en Mercedes en gaan los over vader