TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
In deze nieuwe datingshow gaan Nederlandse vrijgezellen uit het buitenland op zoek naar de liefde in de sneeuw. Iemand die hun hart onder een wollen deken in de witte bergen komt verwarmen.
Edith woont samen met haar 14-jarige zoon in Tirol. Ze verhuurt er een appartement en verkoopt glamping chalets. Volgens de website van RTL is de 51-jarige een echte aanpakker, harde werker en geniet ze van het leven. Zo gaat ze in haar vrije tijd graag skiën, een hapje eten, relaxen in de sauna of geniet ze van de après ski.
Ze is een vrolijke en ondernemende vrouw die een sociale en actieve man zoekt die zijn hart op de juiste plek heeft. Ondernemend en zelfstandig, maar ook romantisch op zijn tijd. Een sportieve man, maar wel iemand die van een etentje met een goed glas wijn houdt, of van een dolle avond in de kroeg.
Aanmelden kan via deze link.
Vanavond op TV: Zoals het komt: 100 dagen in de gehandicaptenzorg, Ewout:, The Dark Knight Rises
19:39Familie Meiland ook dit jaar te zien met een kerstspecial
15:18Tsjechië doet niet mee aan het Songfestival maar om een andere reden dan je denkt
13:56Dit is waarom er op 8 oktober geen aflevering van De Slimste Mens te zien is
11:38Schema en uitslagen PDC WK Darts 2027