TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Nieuwsuur toont in de uitzending van zondag fragmenten van een niet eerder uitgezonden interview met Peter R. de Vries. Het gesprek werd enkele maanden voor de moord op de misdaadverslaggever in juli opgenomen.
Peter R. de Vries blikt in het interview terug op de moord op Derk Wiersum, de advocaat van kroongetuige Nabil B. Eerder werd de broer van Nabil B. doodgeschoten. Een opvallende uitspraak van de misdaadverslaggever, die als vertrouwenspersoon van Nabil B. optrad, komt in het gesprek naar voren. "Iedereen die hem helpt loopt gevaar.”
Nieuwsuur maakte destijds de uitzending over de moord op Wiersum, maar besloot het niet uit te zenden omdat het onderzoek nog “te veel vragen openliet”. Na overleg met de familie van Peter R. de Vries is besloten nu toch delen van het gesprek uit te zenden.
De uitzending van Nieuwsuur is zondag 26 december om 21:30 uur te zien op NPO2.
Waarom B&B Vol Liefde-Debbie en Paul eerst 'nee' zeiden tegen andere tv-programma's
11:32Boer zoekt Vrouw-koppel Jan en Rianne opnieuw ouders geworden
11:01Explosieve ruzie in De Bondgenoten: 'Wil je met me vechten?'
09:38De TV van gisteren: kijkers zien Sandra 'nog even gefileerd' worden in exitgesprek MAFS
15:12Noa Zwan roert GTST-kijkers tot tranen met liedje: 'Prachtig'