TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Nieuwsuur toont in de uitzending van zondag fragmenten van een niet eerder uitgezonden interview met Peter R. de Vries. Het gesprek werd enkele maanden voor de moord op de misdaadverslaggever in juli opgenomen.
Peter R. de Vries blikt in het interview terug op de moord op Derk Wiersum, de advocaat van kroongetuige Nabil B. Eerder werd de broer van Nabil B. doodgeschoten. Een opvallende uitspraak van de misdaadverslaggever, die als vertrouwenspersoon van Nabil B. optrad, komt in het gesprek naar voren. "Iedereen die hem helpt loopt gevaar.”
Nieuwsuur maakte destijds de uitzending over de moord op Wiersum, maar besloot het niet uit te zenden omdat het onderzoek nog “te veel vragen openliet”. Na overleg met de familie van Peter R. de Vries is besloten nu toch delen van het gesprek uit te zenden.
De uitzending van Nieuwsuur is zondag 26 december om 21:30 uur te zien op NPO2.
De Bondgenoten-kijkers zijn helemaal klaar met Fabiënne
15:58Tina Nijkamp ziet grote verandering bij RTL: 'Datingprogramma's worden teruggedrongen'
15:00Dit is ook We Zijn er Bijna!: Bekijk de backstage beelden
13:46Talpa compenseert boze fans na technische problemen bij Ajax-wedstrijd
13:16Shelly Sterk liep gehoorschade op tijdens opnames van het tv-programma Galileo