TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Eerder deze week vertelde Cornald Maas al dat hij het jammer vindt dat hij het alleen moet doen.
Volgens Nikkie had ze 'heel graag' met Cornald het commentaar verzorgd dit jaar bij het Songfestival. "Maar Cornald ging alleen." Ze stelt dat de reden dat het niet doorging te maken had met de bezuinigingen van de publieke omroep.
De deur zit nog niet dicht volgens haar: "Wie weet een andere keer." Wel werd ze gevraagd voor het geven van de punten. Vorig jaar zou ze dit ook doen, maar ging het uiteindelijk niet door. Ze koos ervoor dat niet te doen: "Het was wel mijn eigen keuze." Ze vertelt: "Ik denk dat heel veel mensen nu het gevoel gaan hebben dat ik niet meer ben gevraagd. Dat ik aan de kant ben gezet, dat is niet het geval."
De AVROTROS wilde Nikkie alsnog graag de kans geven, vertelt ze. Maar door vorig jaar ziet ze het niet zitten. "Het was Joost zijn verhaal, maar het werd ook een beetje mijn verhaal. Voor mij was die cirkel wel rond, hoor." Dit jaar deelt Chantal Janzen de punten uit.
Vanavond op TV: Alpha 00, Moordfeest, Like a Boss
11:43Jutta Leerdam staat pers alsnog te woord na kritiek: 'Ongepast en onacceptabel'
11:09Johan Derksen vol lof over Soundos El Ahmadi: 'Die Belg zat het te bagatelliseren'
10:11Andrea Bocelli zingt sterren van de hemel bij openingsceremonie Olympische Spelen
10:00Mark Tuitert heeft alle vertrouwen in de vrouwen op de Olympische Winterspelen 2026