TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Dat heeft de NOS donderdag laten weten.
De NOS heeft flink wat uit de kast getrokken voor deze dag. Zo praat presentator Jeroen Overbeek met voormalig Verenigd Koninkrijk-correspondent Tim de Wit en royaltydeskundige Justine Marcella vanuit de studio. Correspondent Fleur Launspach doet verslag vanuit Londen en koningshuisverslaggever Albert Bos staat bij Windsor Castle om de festiviteiten, die daar die dag aan de gang zijn, te verslaan. Aan het eind van de middag is er nog een samenvatting waarbij teruggekeken wordt op de hoogtepunten van de dag van de kroning van de Britse koning Charles.
Het is niet de hele dag enkel feest. Tijdens de uitzending is er ook aandacht voor de meer gevoelige onderwerpen rondom het Briste koningshuis die de laatste jaren spelen. Zo gaat het ook over de verminderde relatie tussen de familie en prins Harry. Woensdag werd bekend dat hij wel aanwezig zal zijn bij de kroning van zijn vader. Zijn vrouw Meghan Markle blijft in de Verenigde Staten omdat hun zoon Archie op 6 mei zijn vierde verjaardag viert. Daarnaast zal hierin ook de houding van de familie richting Meghan een rol spelen.
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Mattie en Marieke stoppen met ochtendshow bij Qmusic: 'Nieuw avontuur'
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Shetland, Het perfecte plaatje op reis, King Arthur: Legend of the Sword
20:54Interview Raymond Mens onderbroken door Argentijnse fan: 'En nu wegwezen!' (video)
15:35Frank van Leeuwen presenteert ook de talkshow Goedenavond Nederland