TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Dat heeft de regisseuse vrijdag verteld in een interview op NPO Radio 1.
Op dit moment is de casting in volle gang en binnenkort gaan de opnames van start. In de serie krijgt een vrouw de leiding over het internationale familiebedrijf LXR Pharma. Daar stuit ze op grove misstanden. Maaik Krijgsman, bekend van Vechtershart, is verantwoordelijk voor het scenario.
Het idee voor de serie ontstond acht jaar geleden toen Nechushtan werd behandeld voor borstkanker vertelt ze in het interview. "Ik lag in het ziekenhuis en zag dingen waar ik echt enorm door geschrokken ben. Ik ben niet tegen medicijnen. Maar ik zet wel hele grote vraagtekens bij de industrie en het hele zorgsysteem er achter."
Het is nog niet bekend wanneer de serie klaar is. Nechushtan maakte recent de speelfilm Piece of My Heart die deze week in première ging. Dit verhaal gaat over de bijzondere vriendschap tussen twee balletdanseressen in de jaren zeventig. Vanaf volgende week draait deze film in de bioscoop.
Twee Europese grootmachten, één plek in de finale. Frankrijk en Spanje treffen elkaar vanavond in de halve finale van het WK voetbal waarin de aanvallende sterren aan beide kanten het verschil kunnen maken.
De TV van gisteren: MAX Vakantieman begint nieuw seizoen met ruim 1 miljoen kijkers
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Signed, sealed, delivered, Clash of the Titans
21:48René van der Gijp adviseert Estavana Polman na eerste VI-optreden: 'De lat hier ligt te hoog'
17:43Bekendmaking over GTST: Dit is het aangekondigde nieuwtje
15:34Scam Alert met Ellie Lust krijgt een tweede seizoen