TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Dat heeft de regisseuse vrijdag verteld in een interview op NPO Radio 1.
Op dit moment is de casting in volle gang en binnenkort gaan de opnames van start. In de serie krijgt een vrouw de leiding over het internationale familiebedrijf LXR Pharma. Daar stuit ze op grove misstanden. Maaik Krijgsman, bekend van Vechtershart, is verantwoordelijk voor het scenario.
Het idee voor de serie ontstond acht jaar geleden toen Nechushtan werd behandeld voor borstkanker vertelt ze in het interview. "Ik lag in het ziekenhuis en zag dingen waar ik echt enorm door geschrokken ben. Ik ben niet tegen medicijnen. Maar ik zet wel hele grote vraagtekens bij de industrie en het hele zorgsysteem er achter."
Het is nog niet bekend wanneer de serie klaar is. Nechushtan maakte recent de speelfilm Piece of My Heart die deze week in première ging. Dit verhaal gaat over de bijzondere vriendschap tussen twee balletdanseressen in de jaren zeventig. Vanaf volgende week draait deze film in de bioscoop.
Johan Derksen wil alleen onder déze voorwaarde meedoen aan de Bevers-film
18:46Reallifesoap André Hazes keert terug, maar niet bij SBS6
15:01De Frogers verhuizen naar RTL en Videoland
14:10Dit vinden kijkers van A Beautiful Mess met Carice van Houten
13:25Dit is waarom Even Tot Hier zo succesvol is