TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Dat heeft de regisseuse vrijdag verteld in een interview op NPO Radio 1.
Op dit moment is de casting in volle gang en binnenkort gaan de opnames van start. In de serie krijgt een vrouw de leiding over het internationale familiebedrijf LXR Pharma. Daar stuit ze op grove misstanden. Maaik Krijgsman, bekend van Vechtershart, is verantwoordelijk voor het scenario.
Het idee voor de serie ontstond acht jaar geleden toen Nechushtan werd behandeld voor borstkanker vertelt ze in het interview. "Ik lag in het ziekenhuis en zag dingen waar ik echt enorm door geschrokken ben. Ik ben niet tegen medicijnen. Maar ik zet wel hele grote vraagtekens bij de industrie en het hele zorgsysteem er achter."
Het is nog niet bekend wanneer de serie klaar is. Nechushtan maakte recent de speelfilm Piece of My Heart die deze week in première ging. Dit verhaal gaat over de bijzondere vriendschap tussen twee balletdanseressen in de jaren zeventig. Vanaf volgende week draait deze film in de bioscoop.
Geen derde seizoen voor SBS6-programma Moordfeest
11:11Jeroen van Koningsbrugge komt terug met Jeroen's Abandoned Adventures
10:31Wil Douwe Bob opnieuw naar Songfestival? Dit is zijn antwoord
10:07Wie wordt toch de nieuwe Sinterklaas? De manager van Ramsey Nasr reageert
09:30De TV van gisteren: De Slimste Mens-kijkers storen zich aan vaste bezoeker Ramon