TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
ITV Studios laat in een verklaring weten dat Van Doorne al veel mensen heeft geïnterviewd en dat ze aan een gedetailleerd beeld bouwen van de cultuur rond The Voice en wat er is gebeurd. "Wij blijven ons ervoor inzetten dat ieders stem wordt gehoord en dat iedereen die verantwoordelijk is voor ongepast gedrag wordt geïdentificeerd", zegt de producent.
Ook wordt er gevraagd of mensen die informatie hebben zich willen melden: "Gezien de aard van het vermeende gedrag dat wij Van Doorne hebben gevraagd te onderzoeken, is het van vitaal belang dat elke getuige zich uitspreekt en dat elk slachtoffer wordt gehoord, zodat wij kunnen helpen een omgeving te creëren waarin dit niet meer gebeurt", aldus ITV Studios. Er wordt benadrukt dat deze gesprekken op vertrouwelijke basis zijn.
Tim Hofman en zijn redactie werkten meer dan een half jaar aan een uitzending van BOOS over de misstanden bij The Voice of Holland. Naar aanleiding hiervan werden de uitzendingen van de talentenshow voorlopig geschrapt. Producent ITV stelde daarop een onderzoek in naar deze misstanden. De politie liet onlangs weten dat er vijf aangiftes en twintig meldingen zijn gedaan over aanranding en verkrachting tegen personen die betrokken waren bij het tv-programma.
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
Tim Hofman moest er goed over nadenken, maar gaat door met Over Mijn Lijk
09:54Will Koopman hint op nieuwe Oogappels-film
09:28De TV van gisteren: België plaatst zich met een beetje geluk wél voor de achtste finales op het WK Voetbal 2026
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Vera, Gran Torino