TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
ITV Studios laat in een verklaring weten dat Van Doorne al veel mensen heeft geïnterviewd en dat ze aan een gedetailleerd beeld bouwen van de cultuur rond The Voice en wat er is gebeurd. "Wij blijven ons ervoor inzetten dat ieders stem wordt gehoord en dat iedereen die verantwoordelijk is voor ongepast gedrag wordt geïdentificeerd", zegt de producent.
Ook wordt er gevraagd of mensen die informatie hebben zich willen melden: "Gezien de aard van het vermeende gedrag dat wij Van Doorne hebben gevraagd te onderzoeken, is het van vitaal belang dat elke getuige zich uitspreekt en dat elk slachtoffer wordt gehoord, zodat wij kunnen helpen een omgeving te creëren waarin dit niet meer gebeurt", aldus ITV Studios. Er wordt benadrukt dat deze gesprekken op vertrouwelijke basis zijn.
Tim Hofman en zijn redactie werkten meer dan een half jaar aan een uitzending van BOOS over de misstanden bij The Voice of Holland. Naar aanleiding hiervan werden de uitzendingen van de talentenshow voorlopig geschrapt. Producent ITV stelde daarop een onderzoek in naar deze misstanden. De politie liet onlangs weten dat er vijf aangiftes en twintig meldingen zijn gedaan over aanranding en verkrachting tegen personen die betrokken waren bij het tv-programma.
Partnerbijdrage
Maak je klaar voor een bloedstollend potje verstoppertje in The House of Hide & Seek. In deze nieuwe familieshow van RTL 4, gepresenteerd door Buddy Vedder en Jamai Loman, draait alles om spanning, tactiek en slim spelen.
Kijkers kunnen niet stoppen met lachen om nieuwe Vandaag Inside-promo
12:01Nieuwe meidengroep gezocht in WHO'S NXT
10:45Nieuw EO-programma debuteert op de zondagavond op NPO1
10:04Kristie ontving veel ‘nare berichten’ na deelname De Bondgenoten
09:28Makers van serie Máxima zoeken oudere prinsesjes voor het derde seizoen