TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Dat maakte KRO-NCRV bekend op de Instagram-pagina van The Passion.
Marlijn neemt het stokje over van Noortje Herlaar die vorig jaar de moeder van Jezus vertolkte. Eerder waren het ook onder meer Trijntje Oosterhuis, Edsilia Rombley, Simone Kleinsma en Do die deze rol speelden.
De Nederlands actrice, presentatrice en zangeres kijkt er onwijs naar uit om een klein onderdeeltje te mogen zijn van het grootste muzikale spektakel. "Wat ik het toch wel durf te noemen." Marlijn heeft zin om haar tanden in de rol te zetten. "Het is een rol waar ik denk ik het moeilijkste moet doen wat een moeder kan doen namelijk het loslaten van haar kind. En dat is iets wat mij persoonlijk als moeder raakt."
Dit jaar is Anita Witzier de verslaggever tijdens The Passion 2023. Dit deed ze in 2021 ook al een keer alleen toen was het evenement zonder publiek door de lockdown.
De TV van gisteren: Veel kijkers voor slotaflevering De Hanslers: van de Piste naar de Playa
07:00GTST Spoilers - maandag 19 t/m donderdag 22 januari 2026
06:47Vanavond op TV: Onbekend en wereldberoemd: Gebroeders van Lymborch, Medisch Centrum West, Wrong Place
20:32Kijkers van De Hanslers blijven massaal team Denise
15:45'Malou Petter wordt de nieuwe Roos Moggré bij EenVandaag'