TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Dat maakte KRO-NCRV bekend op de Instagram-pagina van The Passion.
Marlijn neemt het stokje over van Noortje Herlaar die vorig jaar de moeder van Jezus vertolkte. Eerder waren het ook onder meer Trijntje Oosterhuis, Edsilia Rombley, Simone Kleinsma en Do die deze rol speelden.
De Nederlands actrice, presentatrice en zangeres kijkt er onwijs naar uit om een klein onderdeeltje te mogen zijn van het grootste muzikale spektakel. "Wat ik het toch wel durf te noemen." Marlijn heeft zin om haar tanden in de rol te zetten. "Het is een rol waar ik denk ik het moeilijkste moet doen wat een moeder kan doen namelijk het loslaten van haar kind. En dat is iets wat mij persoonlijk als moeder raakt."
Dit jaar is Anita Witzier de verslaggever tijdens The Passion 2023. Dit deed ze in 2021 ook al een keer alleen toen was het evenement zonder publiek door de lockdown.
Rutger van Barneveld in Waar Doen Ze Het Van?: 'Zoveel vraag ik voor een optreden'
11:04Beste Kijkers komt opnieuw met Oudejaarsspecial: de leukste tv-fragmenten van 2026
10:00Selmar Smit blikt vooruit op elfde seizoen Hunted: 'Het wordt weer spectaculair'
09:52Volle Zalen strikt Chantal Janzen en deze andere drie artiesten
09:29Voice-bericht Emile Ratelband: 'Mijn kinderen jagen me op vanwege de erfenis'