TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Eerder dit jaar deden twee oud-deelneemsters van The voice of Holland aangifte tegen Martijn N., itemregisseur van het populaire programma wegens seksueel grensoverschrijdend gedrag.
De man zou zich schuldig hebben gemaakt aan onzedelijke betasting en hij zou een van de vrouwen een zoen op de mond hebben gegeven. Het OM begon een onderzoek, maar moet meer dan zes maanden concluderen dat er op de verklaringen van de twee kandidates na geen aanvullend bewijs is gevonden. Martijn N. heeft de aanklachten altijd ontkend en spreekt in een verklaring de hoop uit de zaak nu te kunnen laten rusten.
Advocaat Sébas Diekstra staat meerdere slachtoffers rondom The voice bij en ziet de zaak genuanceerder. Zo zegt hij in het AD: "De officieren van justitie in deze zaak hebben vandaag in een persoonlijk gesprek met de slachtoffers medegedeeld dat de aangiftes worden geseponeerd. Er is daarbij nadrukkelijk gemeld dat er niet getwijfeld wordt aan hun verklaringen, maar dat er nog geen ondersteunend bewijs is aangetroffen."
Naast het afgeronde onderzoek naar Martijn N. is het OM rond het Voice-schandaal nog bezig met zes aangiften tegen Ali B en Jeroen Rietbergen. De uitslag van die onderzoeken wordt op zijn vroegst begin volgend jaar verwacht.
Het Perfecte Plaatje in november van start met deze deelnemers
10:00Dit gebeurt er met al het eten van het nieuwe lifestyleprogramma Thuis aan Tafel
09:28Vier Linkerhanden: met deze BN'ers gaat Wilfred Genee klussen
08:46Estavana Polman reageert sportief op Vandaag Inside-exit: 'Ik houd van die mannen'
08:03De TV van gisteren: vriendin Miljoenenjacht-finalist krijgt wind van voren