TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Deze Thomas zou Hans en Karin 40.000 euro hebben afgetroggeld en daarna niks meer van zich hebben laten horen. In de uitzending vertelde Thomas dat hij het geld wel terug wilde betalen maar dat hij krap bij kas zat. Uiteindelijk kwamen Kees van der Spek en hij overeen dat Thomas 5.000 euro per maand zou terugbetalen.
In het AD vertelt Willem Miermans, een ondernemer die ook in de uitzending te zien was, dat de overleden man dat bedrag helemaal niet kon missen en dat hij online werd lastiggevallen en bedreigd door kijkers van het programma. Miermans zegt dat Thomas de dag na de uitzending 'erg teneergeslagen' was en suggereert dus dat Thomas zelfmoord pleegde vanwege het tv-programma.
Kees van der Spek zegt in een reactie dat hij zeer verdrietig is over het overlijden van Thomas maar dat er journalistiek of juridisch geen fouten zijn gemaakt in het RTL5-programma. De bewuste aflevering van Oplichters Aangepakt is op verzoek van de familie van Thomas offline gehaald.
Partnerbijdrage
De kerstfilm van Eén Grote Familie verschijnt ook op televisie (en wel op deze datum)
10:43Harry Potter kijken tijdens de kerstvakantie 2026? Dat kan!
10:00Marlijn Weerdenburg droomt van deelname aan dit tv-programma: 'Ik zou ja roepen'
09:20Garbi krijgt steun van Love Island VIPS-kijkers na pijnlijke reactie van Renan op onthulling
08:34De TV van gisteren: Gordon krijgt opeens lof van Vandaag Inside-kijkers