TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Deze Thomas zou Hans en Karin 40.000 euro hebben afgetroggeld en daarna niks meer van zich hebben laten horen. In de uitzending vertelde Thomas dat hij het geld wel terug wilde betalen maar dat hij krap bij kas zat. Uiteindelijk kwamen Kees van der Spek en hij overeen dat Thomas 5.000 euro per maand zou terugbetalen.
In het AD vertelt Willem Miermans, een ondernemer die ook in de uitzending te zien was, dat de overleden man dat bedrag helemaal niet kon missen en dat hij online werd lastiggevallen en bedreigd door kijkers van het programma. Miermans zegt dat Thomas de dag na de uitzending 'erg teneergeslagen' was en suggereert dus dat Thomas zelfmoord pleegde vanwege het tv-programma.
Kees van der Spek zegt in een reactie dat hij zeer verdrietig is over het overlijden van Thomas maar dat er journalistiek of juridisch geen fouten zijn gemaakt in het RTL5-programma. De bewuste aflevering van Oplichters Aangepakt is op verzoek van de familie van Thomas offline gehaald.
Roxeanne Hazes verzorgt in Memoriam-act tijdens Gouden Televizier-Ring Gala
15:30Greetje Hakvoort geeft update na relatiebreuk
14:34Linda de Mol werkt aan geheimzinnig nieuw tv-programma: 'Heel leuk idee'
10:57Deze singles doen mee aan het nieuwe seizoen van Love Island VIPS
10:28Jan Slagter over het vertrek van Martine van Os bij Tijd voor MAX: 'We hopen dat ze in de toekomst nog iets voor ons kan doen'