TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Eén ding staat vast: Koning Willem-Alexander, koningin Máxima en Amalia, Alexia en Ariane gaan een behoorlijk drukke dag tegemoet in de Limburgse stad Maastricht.
Zo zal het koninklijk gezin Koningsdag 2022 starten in het Maastrichtse stadsdeel Wyck, waar ze muzikaal worden onthaald door een stoet bestaande uit de harmonieën van St. Petrus en Paulus, de Koninklijke Harmonie Ster van Maastricht en de Koninklijke Harmonie Saint Cécile uit Eijsden. Vervolgens worden de koning, koningin en hun drie dochters welkom geheten door de burgemeester van Maastricht en de gouverneur van Limburg met een bosje bloemen.
De rest van hun dag staat vooral in het teken van het Maastrichtse leven, vlaaien bakken, het Verdrag van Maastricht en niet te vergeten: nog meer muziek. Het koninklijke gezin krijgt namelijk ook dit jaar diverse muzikale optredens voorgeschoteld, waaronder van het DJ-duo Lucas & Steve, André Rieu en Rowwen Hèze. Die laatste sluit op het bekende Vrijthof de dag af.
Koningsdag vindt ook dit jaar plaats op woensdag 27 april. Alle belevenissen zijn live te zien op NPO1.
Twee Europese grootmachten, één plek in de finale. Frankrijk en Spanje treffen elkaar vanavond in de halve finale van het WK voetbal waarin de aanvallende sterren aan beide kanten het verschil kunnen maken.
René van der Gijp adviseert Estavana Polman na eerste VI-optreden: 'De lat hier ligt te hoog'
17:43Bekendmaking over GTST: Dit is het aangekondigde nieuwtje
15:34Scam Alert met Ellie Lust krijgt een tweede seizoen
14:55Dit programma vervangt Het Perfecte Plaatje op Reis
14:24Wanneer is de finale van De Slimste Mens België te zien op tv?