TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Eén ding staat vast: Koning Willem-Alexander, koningin Máxima en Amalia, Alexia en Ariane gaan een behoorlijk drukke dag tegemoet in de Limburgse stad Maastricht.
Zo zal het koninklijk gezin Koningsdag 2022 starten in het Maastrichtse stadsdeel Wyck, waar ze muzikaal worden onthaald door een stoet bestaande uit de harmonieën van St. Petrus en Paulus, de Koninklijke Harmonie Ster van Maastricht en de Koninklijke Harmonie Saint Cécile uit Eijsden. Vervolgens worden de koning, koningin en hun drie dochters welkom geheten door de burgemeester van Maastricht en de gouverneur van Limburg met een bosje bloemen.
De rest van hun dag staat vooral in het teken van het Maastrichtse leven, vlaaien bakken, het Verdrag van Maastricht en niet te vergeten: nog meer muziek. Het koninklijke gezin krijgt namelijk ook dit jaar diverse muzikale optredens voorgeschoteld, waaronder van het DJ-duo Lucas & Steve, André Rieu en Rowwen Hèze. Die laatste sluit op het bekende Vrijthof de dag af.
Koningsdag vindt ook dit jaar plaats op woensdag 27 april. Alle belevenissen zijn live te zien op NPO1.
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: Kefah en de wijzen, The tribute: Battle of the bands, The Shape of Water
00:01Advent dag 20 | Deze tv-momenten uit 2025 zullen we niet snel meer vergeten
20:19Dit zijn de afvallers van de zesde aflevering van The Masked Singer 2025
19:28Spannende dagen voor Alex uit Over Mijn Lijk: dinsdag duidelijkheid over operatie
16:39Nieuw seizoen Flikken Maastricht gaat op deze datum van start