TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Eén ding staat vast: Koning Willem-Alexander, koningin Máxima en Amalia, Alexia en Ariane gaan een behoorlijk drukke dag tegemoet in de Limburgse stad Maastricht.
Zo zal het koninklijk gezin Koningsdag 2022 starten in het Maastrichtse stadsdeel Wyck, waar ze muzikaal worden onthaald door een stoet bestaande uit de harmonieën van St. Petrus en Paulus, de Koninklijke Harmonie Ster van Maastricht en de Koninklijke Harmonie Saint Cécile uit Eijsden. Vervolgens worden de koning, koningin en hun drie dochters welkom geheten door de burgemeester van Maastricht en de gouverneur van Limburg met een bosje bloemen.
De rest van hun dag staat vooral in het teken van het Maastrichtse leven, vlaaien bakken, het Verdrag van Maastricht en niet te vergeten: nog meer muziek. Het koninklijke gezin krijgt namelijk ook dit jaar diverse muzikale optredens voorgeschoteld, waaronder van het DJ-duo Lucas & Steve, André Rieu en Rowwen Hèze. Die laatste sluit op het bekende Vrijthof de dag af.
Koningsdag vindt ook dit jaar plaats op woensdag 27 april. Alle belevenissen zijn live te zien op NPO1.
Partnerbijdrage
Bekende tv-hond Babs van de familie Meiland is overleden
20:22Kjeld Nuis dolblij met bronzen medaille: ‘Kleur kon mij geen moer schelen’
20:02Haha! Erben Wennemars gaat uit z’n dak en sloopt bril van journalist (video)
19:11Dit is de jury van het vernieuwde Got Talent
15:47Producent Sleepers wil opnieuw in gesprek met Teun Kuilboer: 'In ieders belang dat we dit zorgvuldig behandelen'