TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Dat meldt de omroep donderdag.
Presentator Ersin Kiris laat elke week door middel van experimenten zien hoe reclames invloed hebben. Neurowetenschapper Margriet Sitskoorn helpt daarbij door een kijkje te geven in het brein.
Zo wordt in de eerste aflevering een bezoekje gebracht aan de sportschool. In de sportschool gaan ze proberen om sporters door middel van groepsvorming aan te zetten tot het drinken van een sportdrankje.
Daarnaast bezoekt Anna Gimbrère neuromarketeers, gedragswetenschappers en andere deskundigen om uit te leggen hoe verschillende technieken ons koopgedrag kunnen beïnvloeden.
Brainhack is vanaf 15 januari te zien om 22.00 uur op NPO3.
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: The Masked Singer domineert kijkcijfers, concurrentie bij lange na niet in zicht
06:47Vanavond op TV: Code of silence, Star trek: Strange new worlds, The Secret Life of Walter Mitty
17:31Els uit B&B Vol Liefde kritisch over 'intenties' Winter Vol Liefde-kandidaten
16:30Bradley uit De Bondgenoten duikt op in Lang Leve de Liefde en zijn date maakt nu al de tongen los
16:13Uitzendschema van The Voice of Holland 2026: Alle rondes en data op een rij