TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
De officier van justitie had 20 jaar geëist omdat de kinderen in kwestie nog maar peuters waren, dus Duggar komt er genadig vanaf. Het is niet de eerste keer dat de 34-jarige in de problemen komt. In 2015 stopte zender TLC met de realityserie 19 Kids and Counting (De Amerikaanse versie van Een Huis vol) nadat de zwaar-Christelijke Duggar ervan werd beschuldigd vier van zijn zussen en een babysitter seksueel te hebben misbruikt.
De misdrijven waren toen al verjaard, dus gevangenisstraf kreeg hij toen niet. Maanden later bood hij zijn excuses aan omdat hij vreemd was gegaan en een porno-verslaving had. Daar zocht Duggar hulp voor, maar dat was duidelijk niet voldoende. Duggar houdt vol dat hij geen kinderporno in bezit had. Hij wil in hoger beroep.
De serie 19 Kids and Counting ging na de ophef rond Josh Duggar trouwens door onder de naam Counting On.
Na de openingswedstrijd van het WK voetbal 2026 staat op vrijdag 12 juni de eerste volledige speeldag op het programma. Voetbalfans kunnen zich opmaken voor twee interessante groepsduels.
NPO en Disney+ slaan handen ineen voor Nederlandse versie van Wolven
08:57Raymond Mens reist tijdens het WK af naar Amerika voor Vandaag Inside en De Oranjezomer
08:55Terugkijken: De hoogtepunten van de muzikale openingsceremonie van het WK voetbal
07:31De TV van gisteren: WK voetbal domineert de kijkcijfers
06:47Vanavond op TV: Toppers in concert 2025, Endeavour Morse, Commando