TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
De zaak kwam aan het rollen nadat het AD een artikel publiceerde met daarin een opgenomen gesprek tussen Khalid, Peter en kantoorgenoot Royce de Vries.
Daarin leek het er heel sterk op dat Khalid bekende een rijksambtenaar te hebben omgekocht met 8.000 euro ten einde een cliënt eerder vrij te krijgen.
Zelf ontkent Khalid. Hij zegt dat hij "op ongepaste wijze heeft geprobeerd om een hoge openstaande rekening deels betaald te krijgen. Meer dan dat is het niet. Dat is echter niet zoals het hoort, het was nogal een stomme actie en die bracht mij flink in verlegenheid."
Omkoping is voor de gemiddelde burger al een ernstig feit, voor een advocaat is het helemaal een halszaak, dus er hangt Kasem nogal wat boven het hoofd. Het gaat om een 'oriënterend onderzoek' van de rijksrecherche naar de beschuldigingen.
De Dienst Justitiële Inrichtingen (DJI) en de Orde van Advocaten in het arrondissement Amsterdam doen ook onderzoek naar de kwestie.
Het AD werkt intussen aan een vervolg op het gewraakte artikel. De volgende episode zou gaan over Khalid Kasem en zijn oude schoolgenootje Ridouan Taghi, ook wel bekend als de meest gewelddadige crimineel die Nederland ooit kende.
In de talkshow Khalid & Sophie wordt Khalid vervangen door Jeroen Pauw.
Naomi doet als slachtoffer van Ali B voor het eerst zelf haar verhaal in RTL Tonight
14:31Peter Gillis veroordeeld tot celstraf voor belastingfraude en taakstraf voor mishandeling Nicol Kremers
13:41Stephanie van Eer speelt hoofdrol in spannende nieuwe dramaserie Geheime Liefde
10:30Ali B. in hoger beroep veroordeeld tot 3 jaar cel
09:31De kijkers van Schiphol Airport vinden dat Ronald en Isabel veel te weinig te zien zijn in het derde seizoen