TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Dat vertellen Roy en Annick op Instagram.
Momenteel zit het gezin volop in onzekerheid. Bij de halfjaarlijkse MRI-scan hadden de artsen een gekleurd plekje naast de tumor gevonden. "Dat kunnen twee dingen zijn en dat gaan ze over vier maanden uitsluiten", legde Annick uit. "Dus we moeten over vier maanden vervroegd weer een MRI gaan maken. Dan weten we eindelijk meer."
Na dit nieuws waar het stel niet heel erg op gerekend had, waren ze kort offline. Twee dagen na de video deelde Annick: "Het gaat oké met ons. Ik weet even niet zo goed wat ik de afgelopen twee dagen moest voelen en werd er onzeker van. Moet je wat voelen of is even niks voelen ook oké? Voor nu voelt “niks voelen” even goed en ik heb mijn werk lekker opgepakt. Ik/wij doen nu vooral waar we ons allebei goed bij voelen. Roy gaat een paar dagen skiën met vrienden en ik ga heerlijk even van wat quality time met Scott genieten."
Een van de leuke dingen waar Roy en Annick van genoten hebben de laatste dagen is carnaval. "Wat een dag gisteren! 40.000 stappen gezet en wat spierpijn in de armen en benen rijker. Maar dat is alles dik vet waard. Wat een grandioze dag met zoveel gezelligheid en we zijn ook nog eens 4e geworden."
De kwartfinales van het WK voetbal 2026 gaan deze week van start. Na de achtste finales blijven er nog maar acht landen over die mogen dromen van de wereldtitel. Hieronder vind je het volledige schema van de kwartfinales, inclusief de wedstrijden en speeltijden.
De strijd om een plek in de halve finales van het WK voetbal 2026 barst los. Vanavond openen Frankrijk en Marokko de kwartfinales met een veelbelovende ontmoeting.
Peter Jan Rens (75) na beroerte nu met hartproblemen in ziekenhuis
15:07Salar en Noah delen hun mening over Anouk en Diederik: 'Ik vind het heel bijzonder' (De Bondgenoten)
15:06Jennie en Aida Jelies roepen afschuw op met zangkunsten: 'Katten vlogen gordijnen in'
14:55Omroep Max bevestigt startdatum derde seizoen Grannies of Amsterdam
14:29Mart Smeets (79) heeft medelijden met Dione de Graaff na veranderingen Avondetappe
Een ontslagen reddingswerker grijpt in bij een groot ongeluk in een tunnel in Daylight.
