TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Ze meldt het nieuws op haar Instagram-pagina Longeneeslijk.
Ze valt meteen met de deur in huis. "Het is weer gegroeid. Ze zien op veel plekken in de longen dat er weer groei van de tumoren optreedt. In het hoofd is het wel goed zei de arts." Eva kreeg verschillende opties zoals chemo, doorgaan met haar pillenkuur (wat niet zorgt dat het stopt met groeien) of iets experimenteels. Ze omschrijft het als niet echt goed, maar meldt ook dat ze niet veel anders had verwacht. Eva had ook al over de opties nagedacht.
"Ondanks dat ik echt heb overwogen geen chemo meer te doen en hier tranen voor heb gelaten, wil ik het toch gaan proberen met de chemo. Het is een combinatie van 2 chemo’s welke ooit al is eerder heb gehad maar niet in deze combi", gaat ze haar post verder. Ze krijgt wel een verlaagde dosis omdat ze al wat zwakker is.
Op 24 juni start ze met de kuur en daarnaast moet ze vitamines slikken en krijgt ze af en toe een vitamine B12 spuit.
"Hoe ik er onder ben: ik voel me kut dat het einde misschien nu echt nadert. Ik hoop echt dat de chemo aanslaat en dat ik nog een droom mag verwezenlijken, maar ik ga er echt echt keihard voor en ben vooral trots dat ik het toch nog probeer."
Het laatste seizoen van Over Mijn Lijk kijk je terug op NPO Start.
De kwartfinales van het WK voetbal 2026 gaan deze week van start. Na de achtste finales blijven er nog maar acht landen over die mogen dromen van de wereldtitel. Hieronder vind je het volledige schema van de kwartfinales, inclusief de wedstrijden en speeltijden.
De strijd om een plek in de halve finales van het WK voetbal 2026 barst los. Vanavond openen Frankrijk en Marokko de kwartfinales met een veelbelovende ontmoeting.
Peter Jan Rens (75) na beroerte nu met hartproblemen in ziekenhuis
15:07Salar en Noah delen hun mening over Anouk en Diederik: 'Ik vind het heel bijzonder' (De Bondgenoten)
15:06Jennie en Aida Jelies roepen afschuw op met zangkunsten: 'Katten vlogen gordijnen in'
14:55Omroep Max bevestigt startdatum derde seizoen Grannies of Amsterdam
14:29Mart Smeets (79) heeft medelijden met Dione de Graaff na veranderingen Avondetappe
Een ontslagen reddingswerker grijpt in bij een groot ongeluk in een tunnel in Daylight.
