TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
We moesten even geduld hebben, maar er is nu dan eindelijk meer bekend over de nieuwe late night show waarmee Sophie Hilbrand en Jeroen Pauw na de zomer terugkeren op de buis.
De talkshow gaat Bar Laat heten en de inmiddels veelbesproken derde presentator is Tim de Wit geworden.
Vanuit een studio in Hilversum met publiek voeren Sophie, Jeroen en Tim het gesprek van de dag en wordt de kijker bijgepraat over actualiteit, kunst, cultuur, muziek en sport. De show is van maandag tot en met donderdagavond te zien en wordt om en om gepresenteerd door Sophie en Jeroen. Tim versterkt het team als vaste invalpresentator. Hij zal in januari en februari de presentatie afwisselen met Sophie.
Tim is erg blij met deze nieuwe uitdaging. "Ik vind het een te gekke kans om met het team van Bar Laat naast Sophie en Jeroen aan de slag te gaan op de late avond. Met alle ontwikkelingen in de huidige actualiteit, verheug ik me erg op dit nieuwe avontuur."
Bar Laat is vanaf 2 september 2024 elke maandag tot en met donderdag om 22:45 uur te zien bij BNNVARA op NPO 1.
Cristiano Ronaldo en Engeland staan vandaag centraal op het WK voetbal. Portugal hoopt zich te herstellen van het verrassende gelijkspel tegen DR Congo, terwijl Engeland de sterke start tegen Kroatië een vervolg wil geven.
MAX Vakantieman keert terug: dit kun je verwachten van het nieuwe seizoen
10:00Danny Froger onthult grootste uitdaging in Het Perfecte Plaatje op Reis: 'Het is daar een chaos'
09:13Videoland deelt eerste details van nieuwe dramaserie Dochters
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
07:48De TV van gisteren: WK-wedstrijden trekken opnieuw veel kijkers