TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
We moesten even geduld hebben, maar er is nu dan eindelijk meer bekend over de nieuwe late night show waarmee Sophie Hilbrand en Jeroen Pauw na de zomer terugkeren op de buis.
De talkshow gaat Bar Laat heten en de inmiddels veelbesproken derde presentator is Tim de Wit geworden.
Vanuit een studio in Hilversum met publiek voeren Sophie, Jeroen en Tim het gesprek van de dag en wordt de kijker bijgepraat over actualiteit, kunst, cultuur, muziek en sport. De show is van maandag tot en met donderdagavond te zien en wordt om en om gepresenteerd door Sophie en Jeroen. Tim versterkt het team als vaste invalpresentator. Hij zal in januari en februari de presentatie afwisselen met Sophie.
Tim is erg blij met deze nieuwe uitdaging. "Ik vind het een te gekke kans om met het team van Bar Laat naast Sophie en Jeroen aan de slag te gaan op de late avond. Met alle ontwikkelingen in de huidige actualiteit, verheug ik me erg op dit nieuwe avontuur."
Bar Laat is vanaf 2 september 2024 elke maandag tot en met donderdag om 22:45 uur te zien bij BNNVARA op NPO 1.
Herman van der Zandt over nieuw seizoen De Slimste Mens: 'Er doen grote namen mee'
09:54De Bondgenoten-Salar reageert voor het eerst op geruchten over relatiebreuk met Mercedes
09:29Viaplay-kijkers schrikken zich rot als darter onwel wordt op podium
08:55De TV van gisteren: de kijkers van B&B Vol Liefde zijn nu al helemaal klaar met Timothy
06:47Vanavond op TV: Mocronado's, Vera, Bandit