TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
We moesten even geduld hebben, maar er is nu dan eindelijk meer bekend over de nieuwe late night show waarmee Sophie Hilbrand en Jeroen Pauw na de zomer terugkeren op de buis.
De talkshow gaat Bar Laat heten en de inmiddels veelbesproken derde presentator is Tim de Wit geworden.
Vanuit een studio in Hilversum met publiek voeren Sophie, Jeroen en Tim het gesprek van de dag en wordt de kijker bijgepraat over actualiteit, kunst, cultuur, muziek en sport. De show is van maandag tot en met donderdagavond te zien en wordt om en om gepresenteerd door Sophie en Jeroen. Tim versterkt het team als vaste invalpresentator. Hij zal in januari en februari de presentatie afwisselen met Sophie.
Tim is erg blij met deze nieuwe uitdaging. "Ik vind het een te gekke kans om met het team van Bar Laat naast Sophie en Jeroen aan de slag te gaan op de late avond. Met alle ontwikkelingen in de huidige actualiteit, verheug ik me erg op dit nieuwe avontuur."
Bar Laat is vanaf 2 september 2024 elke maandag tot en met donderdag om 22:45 uur te zien bij BNNVARA op NPO 1.
Het WK voetbal 2026 gaat zaterdag verder met vier wedstrijden. Voor Nederlandse voetbalfans staat vooral Nederland - Zweden met rood omcirkeld, terwijl ook Duitsland opnieuw in actie komt.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Pinkpop 2026 live, NCIS, Save the Last Dance 2
19:55Bekijk hier de reünie van A.S.S. - Anti Survival Show
19:23Matthijs van Nieuwkerk reageert op kans van SBS6: 'Ik wil gewoon een goed programma maken'
19:13Renze Klamer vertelt voor het eerst over exit RTL Tonight en nieuwe talkshow: 'Ze hadden mij ook gewoon even mogen bellen'